Samsung Galaxy J5 SM-J510F IMEI Repair

?
c9a1fef3ff16cd7dd9d3142d3b2724bd.jpg
3051d341650043672517e58b857a24f6.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çift simli modeli mümkün degilmi sadece 2015 olmuyor biliyodum 2016 aynını yani

aynı şekilde j510fq cihazında şebeke sorunu var Chimera da dosya istiyor z3xbox da ise sadece reboot to butonu aktif ne yapılması gerekli

arkadaslar z3x ten haber aldım en kısa sürecede j510f imei onarım yapılabilecek

selamun aleyküm. şu anda j510f imei repair işlemi oluyor mu bilgisi olan var mı acaba?

Ustam cert bulunurda fiyat yuksek dolar uzeri 28 dolar şuan
açıkçası benim telefoncu arkadaşamın bir akrabası yapıyor normalde.buna istinaden bana 80 ila 100 arası fiyat verdiler.müşteriye ok dedim ama çocuğun biraz sıkıntısı olduğu için iş yattı.bu yüzden üstüne düşüyorum ama 28 dolar yüksekmiş.sağol ustam cevap verdiğin için

açıkçası benim telefoncu arkadaşamın bir akrabası yapıyor normalde.buna istinaden bana 80 ila 100 arası fiyat verdiler.müşteriye ok dedim ama çocuğun biraz sıkıntısı olduğu için iş yattı.bu yüzden üstüne düşüyorum ama 28 dolar yüksekmiş.sağol ustam cevap verdiğin için
Kardesim onlar gecidir 1 ay bile surmez süper imei o imei 1000 lerce insan cihazlara armis gecici bir imei dir benim soyledim tam kalici olan kardesim

kalıcı olduğunu,.hazır cert vermedğini ve kod yazabildiğini söyledi arkadaşım.
80 100 tlye bu işi yapıyorlarsa -kalıcı- samsungun mühendisi olması gerekiyor. Bahsettiğin iş server olmadan kod yazmakla olmuyor,Samsungun mühendisleri boşuna çalışıyorlar öyleyse.

Geri
Üst Alt