FRP Samsung Galaxy J6+ Plus SM-J610F FRP Reset

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Merhaba forum da Combination - Samsung Galaxy J6+ SM-J610F ve SM-J610G/DS FRP Reset bu konuyu buldum Combination indiriyorum ancak ne yapacağım nasıl yüklenecek sonrasında ne yapacağım bilmiyorum telefonum frp de kaldı google hesabı istiyor talkback de denedim lütfen acil yardım edebilir misiniz....
Combination ve stock yazılım indirin.
U1 Cözümü: Önce combination yükleyin. Geliştirici seçenekleri açıp hata ayıklama ve varsa oem i açın.
Sonra yazılımın içinde
Ap
BL
Cp
Home csc
Dosyalarini yükleyin sorunsuz açılır
U2 Cözümü:FRP - Samsung Galaxy J6+ Plus SM-J610F U2 9.0 FRP Reset İşlemi

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 - Combination yazılımını Odin ile Flashlayın.
2 - Orjinal stock rom 4 lü parça olucak sekilde sadece AP dosyasını AP kısmından flashlayın.
AP de sadece boot,system olucak sekilde ayarlayın 7zip uygulamasını indirip Arşive çıkartıp
tar formatında boot,system içinde olucak sekilde ayarlayıp flashlayın.
3 - Flashladıkdan sonra cihaz acılacak ayarlardan oem kilidini acın.
4 - Stock rom u odin ile flashlayın.

geliştirici seçenekleri açılmıyor ne yapmam gerekir.

Evet hocam o şekilde denedim ancak "geliştirici seçeneklerine ... kaldı" gibi bir ibare de gelmiyor
Bu FRP'nin hala durduğu anlamına geliyor. FRP'yi kırmadan geliştirici seçeneklerini açamazsınız

PRODUCT NAME : SM-J610F
FRP LOCK : ON
OEM LOCK : ON
QUALCOMM SECUREBOOT : ENABLE

Download mod'a alınca sol üst köşede bunlar yazıyor
AP : FA81_J610FXXU1ARI3
CP : J610FXXU1ARI3
Combination ekranına girince de bunlar yazıyor.
Android sürümü : 8.1.0

Frp'yi nasıl kıracağımı bilmiyorum, uygun olduğunu düşündüğüm Combination dosyası ile Ayarlar kısmına giriyorum ve derleme numarasına tıklıyorum ancak geliştirici olmanıza .... kaldı ibaresi çıkmıyor. Sizleri yoruyorum ancak bu telefonu bir şekilde açmam lazım, başka telefonum da yok bu gün işe dahi gidemedim yardımcı olabilir misiniz :(

yok mu bu şeyin bir çaresi ya.... kafayı yemek üzereyim sabaha karşı 5 de yattım her yöntemi denedim yok yok yok şimdiki saat ile toplam 12 saattir uğraşıyorum bu telefonla ya..

yok mu bu şeyin bir çaresi ya.... kafayı yemek üzereyim sabaha karşı 5 de yattım her yöntemi denedim yok yok yok şimdiki saat ile toplam 12 saattir uğraşıyorum bu telefonla ya..
Yapım numarasını bulun ona basın 15 kez

Manuel olarak da denedim ya bende sorun var ya da bu cşhaz da.. olmuyor yapamadım tam kapsamlı bir video da bulamadım :'(

Selamın Aleyküm Üstadlar;

servise frpli j610f u2 9.0 pie cihaz geldi. cihaza combination dosyası attım ancak oem kilidine ulaşmak için geleştirici seçeneklerini aktive edemiyorum. 2 tür combination dosyaı vardı ikisinide denedim ancak sonuç alamadım. bildiğim tüm yöntemleri denedim buna manuel işlem de dahil. şimdi bu sorunu çözen bir üstad varmı.

combination file1 : COMBINATION_FAC_FA81_J610FXXU2ASF3_FACFAC_CL14325697_QB24271738_REV00_user_mid_noship_MULTI_CERT
combination file2 : COMBINATION_FAC_FA81_J610FNXXU2ASF1_FACFAC_CL14311190_QB24318721_REV00_user_mid_noship_MULTI_CERT

Geri
Üst Alt