Yardım Samsung Galaxy J6 SM-J600F Tuş Kilidi Açıldıktan Sonra Ekran Gelmiyor

• Konbuyu başlatan Lycaena
  • Başlangıç tarihi
L

Lycaena

Merhabalar,
J600F cihazım tuş kilitledikten sonra görüntü vermiyor daha, ses kısma ve power tuşu ile yeniden başlatıyorm ekran geliyor fakat ekranı kapattıktan sonra tekrar tuş kilidini açınca görüntü gelmiyor ekran siyah kalıyor ama arkada çalışmaya devam ediyor.
Bu problem neyden kaynaklanır?

Merhabalar,
J600F cihazım tuş kilitledikten sonra görüntü vermiyor daha, ses kısma ve power tuşu ile yeniden başlatıyorm ekran geliyor fakat ekranı kapattıktan sonra tekrar tuş kilidini açınca görüntü gelmiyor ekran siyah kalıyor ama arkada çalışmaya devam ediyor.
Cihaza daha önce Repair yapıldımı.
Root dan kaynaklı olabilir.
Yapılmadıysa cihaz yazılım bilgisi verin uygun yazılım verelim. Yükleyin düzelir

Merhabalar,
Ekran soketine baktınız mı?​

Farklı ekran denedim olmadı, ekran soketinde enteresan birşey yok. Yazılım yüklemeyi denedim yine olamdı

Farklı ekran denedim olmadı, ekran soketinde enteresan birşey yok. Yazılım yüklemeyi denedim yine olamdı
Cihaz Rootluysa Farklı Bi Root Dosyası Yükelemyi denermisiniz Yükliyeceğiniz Root Dosyasını Cihazın Üzerindeki Yazılımnda yapaarsanız Daha Sağlıklı Olur

yazılımsal olark çoğu şeyi denedim olmadı malesef
farklı çözümler varmıdır

Cihazda genellikle twrp kurulunca bu hale geliyor.Combinasyon+4 Parça rom kurmayı deneyin.

Geri
Üst Alt