TWRP Samsung Galaxy J6 SM-J600F TWRP + Root File

S.A. Hüseyin hocam J6 lte'nin galiba romunu yaktım,twrp de yanlışlıkla efs klasörünü tümden sildim ana klasörüyle birlikte.Telefon kurtarma modu açılıp kapanıyor sürekli ne yaptımsa olmadı.Diyeceğim o ki;bu telefon artık iflah olmaz tamirciler 400-500 istiyor ve de benim prensibim tamirli teli kullanmak istemiyorum,biz bunu bu şekilde değerlendirebilirmiyiz parça niyetine,telde en küçük çizik yok gerek ekran gerekse kasa inanın yeni gibi,bu haliyle ne eder veya ilgilenen olur mu,çok cüz-i bi fiyata veririm.Teşekkür ederim
Cihaz Elinizdeyse Combinaiton Ve Yazılım Yükleyin Cİhaza Yada Efs Yedeği Elinde Olan Arkdaşlarımız Varsa Verir Öyle Bi Denersiniz

S.A. Hüseyin hocam J6 lte'nin galiba romunu yaktım,twrp de yanlışlıkla efs klasörünü tümden sildim ana klasörüyle birlikte.Telefon kurtarma modu açılıp kapanıyor sürekli ne yaptımsa olmadı.Diyeceğim o ki;bu telefon artık iflah olmaz tamirciler 400-500 istiyor ve de benim prensibim tamirli teli kullanmak istemiyorum,biz bunu bu şekilde değerlendirebilirmiyiz parça niyetine,telde en küçük çizik yok gerek ekran gerekse kasa inanın yeni gibi,bu haliyle ne eder veya ilgilenen olur mu,çok cüz-i bi fiyata veririm.Teşekkür ederim
Nekadar düşünüyorsunuz

Nekadar düşünüyorsunuz
Merhaba.Hüseyin hocam cihaz download moda alınmıyor,boot loader mada girip çıkıyor sürekli ve kapanmıyor da.Galiba donanımsal bi sorun oluştu.Chazın bataryasına da ulaşılmıyor ancak parçalanıp batarya soketi sökülmesi gerekli.
Hocam satma olayına gelince inanın piyasayı bilmiyorum,siz benden tecrübelisiniz ki bir de ihtiyacı olana yarar.Ekranı kırılan veya başka parçalarını arayan kişiler alabilir derim.Kararı siz verin hocam.ihtiyacı olan arkadaşa kolaylık yaparım,cihaz yeni gibi en küçük çizik yok.

Merhaba.Hüseyin hocam cihaz download moda alınmıyor,boot loader mada girip çıkıyor sürekli ve kapanmıyor da.Galiba donanımsal bi sorun oluştu.Chazın bataryasına da ulaşılmıyor ancak parçalanıp batarya soketi sökülmesi gerekli.
Hocam satma olayına gelince inanın piyasayı bilmiyorum,siz benden tecrübelisiniz ki bir de ihtiyacı olana yarar.Ekranı kırılan veya başka parçalarını arayan kişiler alabilir derim.Kararı siz verin hocam.ihtiyacı olan arkadaşa kolaylık yaparım,cihaz yeni gibi en küçük çizik yok.

Ferhat doğan ustam cihazın bataryasını tamamen boşalana kadar bekle şarz etme kapansın daha sonra bilgisayardan şarz için bağlanacak şekilde hazırla dowland moda almak için tuşlara bas kabloyu tak geçecek emin ol

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada Adnanmirsad56 hocam bana bir destek cihazı size yollasam halledermisiniz j600f

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S.A. Serdar hocam çok teşekkür ederim.inanın çok makbule geçti bu cevabınız.Güzel günleriniz olsun.

1. Cihazınızın ayarlarına girin hesaplar bölümünden google hesabından çıkış yapın.
2. Cihazın ayarlarına girip USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. OEM Kilidini açmak isterken cihaz sıfırlama yapmanızı isterse bunu yapmayın. Bu gibi durumlarda konu altından mesaj yazın yardımcı olacağım.
3. Cihazı download moduna alın.
4. Cihazın download mod ekranından prenormal yazıyorsa cihazınız root olmaz. Bu gibi durumlarda da yorumlarda belirtin.
5. Bilgisayarınıza odin son sürüm indirin.
6. TWRP ve Root indirin odin ile AP kısmından TWRP dosyasını seçin.
7. Odin start verdiğiniz anda işlemin bitmesine yakın cihazın ses açma bixby ve power tuşuna basarak twrp moda girmeye çalışın. Girmezse aynı işlemi tekrar tekrar deneyin.
8. TWRP açılınca wipe kısmından Yes yazarak format atın.
9. Cihazı pc'ye bağlayın ve Magisk zip cihazın içine atın. Verdiğim TWRP dosyasının içinde mevcut.
10. TWRP install kısmından Magisk zip 17.2 yükleyin ve reboot sytem now basın.
11. İşlemler bu kadar. İlk açılışta cihaz biraz geç açar acele etmeyin.
prenormal derken nasıl anlaşir ustam

Ellerine Salik Ustat
Peki Binary Fark edermi ?

merhaba u4 için yokmu yada bu u4 ıcın olurmu

Geri
Üst Alt