TWRP Samsung Galaxy J6 SM-J600F TWRP + Root File

abi twrp atınca cihaz j6 yazısın da kapanıp açılıyor
TWRP yüklemesini yanlış yapıyorsun.

Odin aç AP kısmından TWRP dosyasını seç.

Cihazı download moda alın.

Odin ile start bastığın gibi bir parmağın ses açma bir parmağın home tuşunda bir parmağında power tuşunda olsun.

Tam sona yaklaştığı yüklemeyi bitirmeye yakın.

Cihazı twrp moda almaya zorla.

Twrp moda girince de wipe kısmından Yes yazarak format at.

TWRP yüklemesini yanlış yapıyorsun.

Odin aç AP kısmından TWRP dosyasını seç.

Cihazı download moda alın.

Odin ile start bastığın gibi bir parmağın ses açma bir parmağın home tuşunda bir parmağında power tuşunda olsun.

Tam sona yaklaştığı yüklemeyi bitirmeye yakın.

Cihazı twrp moda almaya zorla.

Twrp moda girince de wipe kısmından Yes yazarak format at.
başkan onları yapıyorum onları yaptıktan sonra açılmıyor zaten cihaz

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J6 SM-J600F cihazına ait TWRP ve Root dosyasını paylaşacağım.

Lütfen root yapmadan önce root nedir? Ne işe yarar araştırınız. Ayrıca bu işlemleri yapmak için PC bilginizin ve Yazılım yükleme tecrübenizin olması lazım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınızın içindeki yedeklerinizi alınız. Cihaza format atılacak.

Yapılışı ;

1. Cihazınızın ayarlarına girin hesaplar bölümünden google hesabından çıkış yapın.
2. Cihazın ayarlarına girip USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. OEM Kilidini açmak isterken cihaz sıfırlama yapmanızı isterse bunu yapmayın. Bu gibi durumlarda konu altından mesaj yazın yardımcı olacağım.
3. Cihazı download moduna alın.
4. Cihazın download mod ekranından prenormal yazıyorsa cihazınız root olmaz. Bu gibi durumlarda da yorumlarda belirtin.
5. Bilgisayarınıza odin son sürüm indirin.
6. TWRP ve Root indirin odin ile AP kısmından TWRP dosyasını seçin.
7. Odin start verdiğiniz anda işlemin bitmesine yakın cihazın ses açma bixby ve power tuşuna basarak twrp moda girmeye çalışın. Girmezse aynı işlemi tekrar tekrar deneyin.
8. TWRP açılınca wipe kısmından Yes yazarak format atın.
9. Cihazı pc'ye bağlayın ve Magisk zip cihazın içine atın. Verdiğim TWRP dosyasının içinde mevcut.
10. TWRP install kısmından Magisk zip 17.2 yükleyin ve reboot sytem now basın.
11. İşlemler bu kadar. İlk açılışta cihaz biraz geç açar acele etmeyin.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparak soru sorabilirsiniz.
ne yaptıysam olmuyor android 9 pie yüklü acaba ondanmıdır

Magisk in yapamadığı çok nadirdir. Nasil yapıyorsunuz işlemi
Merhaba,Üstadım SM-J600F için Odin'in son sürümüyle stock rom'u yüklüyorum sorun yok ama TWRP yi yükledim güzelce ama telefon açılıp kapanıyor bu tekrar ediyor.Duyumlarıma göre bir de pie 9 sürümünden alt sürümlere geçiş olmuyormuş bu telefonda

Merhaba,Üstadım SM-J600F için Odin'in son sürümüyle stock rom'u yüklüyorum sorun yok ama TWRP yi yükledim güzelce ama telefon açılıp kapanıyor bu tekrar ediyor.Duyumlarıma göre bir de pie 9 sürümünden alt sürümlere geçiş olmuyormuş bu telefonda
U srümü uygun olduğu sürece geçer hocam

Merhaba. Hocam telefon bu:
Read info start.
MODEL : SM-J600F
BOARD ID : universal7870
PLATFORM ID : exynos5
OS VERSION : 9
BUILD ID : PPR1.180610.011
BUILD DATE : Wed Jun 12 19:27:35 KST 2019
BUILD VERSION : PPR1.180610.011.J600FXXU4BSF5
SOFTWARE VERSION : J600FXXU4BSF5

(GSM)RIL VERSION : Samsung RIL v4.0
(GSM)BASEBAND : J600FXXU4BSF5
(RIL)SW VERSION : J600FXXU4BSF5

Hüseyin hoca,bir de android 8 veya alt sürümlere indirgenme olayı oluyormu bu telefonda.
By Knox da devre dışı olmuyor
8.0 U4 yazılımına bakın hocam varsa sorunsuz şekilde Odin son sürümle yüklenebilir

hocam bana watsaptan ulaşırsanız elimde j600 f u3 bir cihaz var imei yapılacak
Bu konu twrp ve root konusudur. Sitemizde ilgili bölümü konu açın veya arama yapın sorunuzun cevabı mutlaka vardır. Tekrar bu konuya yazmayın.​

U srümü uygun olduğu sürece geçer hocam
S.A. Hüseyin hocam J6 lte'nin galiba romunu yaktım,twrp de yanlışlıkla efs klasörünü tümden sildim ana klasörüyle birlikte.Telefon kurtarma modu açılıp kapanıyor sürekli ne yaptımsa olmadı.Diyeceğim o ki;bu telefon artık iflah olmaz tamirciler 400-500 istiyor ve de benim prensibim tamirli teli kullanmak istemiyorum,biz bunu bu şekilde değerlendirebilirmiyiz parça niyetine,telde en küçük çizik yok gerek ekran gerekse kasa inanın yeni gibi,bu haliyle ne eder veya ilgilenen olur mu,çok cüz-i bi fiyata veririm.Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt