Çözüldü Samsung Galaxy J6 SM-J600F U3 FRP Sorunu

Rikoby

Üye
Selam arkadaslar bitane j600h modeli var elimde google account daydi combination dosyasi yukleyip oem kiliti acip frp reset yaptim daha sonra stock rom yukledim logo yanip sönüyor neden olur ? binary U3 modeli

baska bır rom denedınızmı

lütfen yardım edermisiniz niye böyle oldu stock rom atiyorum içne J6 sözünde kaliyor

combination yine tekrar yükledim kernel panic upload mode aciliyor

ses kısma ve power tuşuna basılı tut ekran gıtdıkden sonra bırak acılacak

ses kısma ve power tuşuna basılı tut ekran gıtdıkden sonra bırak acılacak
yaptim hepsini olmuyor yine normal firmware yukledım ondada bootlop da kalıyor recovery e gırıyor sılıyorm combınatıyon yukluyorm kernel panıc yazıyor

bende olmusdu o sorun.combination yazidikdan sonra oem ac.sonra stok rom yazarken user data yazma dosya icerisinden.ap file icinden user data yazma
deniyorum hocam insallah duzelir musteriye 2 saat zaman demistim 4 saatdir duzeltemiyorum, program yazmadan önce üstündeki rom buydu
1558528940967.png

Combination yazdim oem kiliti açdm j710 secip frp reset yaptim daha sonra combinationda factory data yaptim firmüare yükledim j6 ekrani yanip söndü ap yerinden userdatayi cikarip yazdim yine ayni hata

Combination yazdim oem kiliti açdm j710 secip frp reset yaptim daha sonra combinationda factory data yaptim firmüare yükledim j6 ekrani yanip söndü ap yerinden userdatayi cikarip yazdim yine ayni hata
pekı combınasıondan sonra sadece sıstem atmayı denedınızmı

yüklediğim rom bu combinatiyon da yüklüyorum kernel panic upload mode aciliyor
1558529153836.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
combınasıondan sonra bu mod normal ama baska bır ulke romunu ve ya baska bır combınasıon deneyın

denedigim sürümler bunlar bi tanede sammobilde yüklüyorum inşallah onunla olur
1558529685582.png

Geri
Üst Alt