Samsung Galaxy J6 SM-J600F U5 9.0 Magisk Root İSteği

S.a arkadaşlar elimde j600f u5 9.0 telefon var cihaz yazılım güncellemesinden dolayı NG olmuş buna magisk root yüklemem lazım elinde olan varmı teşekkürlerimi arz ederim
Yazılımı Elinzde Mevcutsa İcinde Boot Dosyasını Atarsanız Yardımcı Oluruz

Ustalar bu cihazı rootlayıp reset atınca kırmızı yazıda kalıyor bunun bir çözümü yok mu?

Ustalar bu cihazı rootlayıp reset atınca kırmızı yazıda kalıyor bunun bir çözümü yok mu?
Oem kilidini açmanız lazım oem kilidini açmasanız frp yazısında kalır bu gün root kendi yaptıgım dosyasını paylaşacagım onu deneyin bide

Oem kilidini açmanız lazım oem kilidini açmasanız frp yazısında kalır bu gün root kendi yaptıgım dosyasını paylaşacagım onu deneyin bide

Ustam OEM kilidi zaten açık ama bu yeni nesil cihazlarda cihazı sıfırlayınca OEM kilidi kayboluyor ve cihaz rootlu ise başlangıçta dediğim ekranda kalıyor neyse araştırıp çözümü buldum

BUNU TWRP üzerinden flashlayarak çözebilirsiniz...

Ustam OEM kilidi zaten açık ama bu yeni nesil cihazlarda cihazı sıfırlayınca OEM kilidi kayboluyor ve cihaz rootlu ise başlangıçta dediğim ekranda kalıyor neyse araştırıp çözümü buldum

o yazının fotosunu atarmısınız rica etsem

Sorununuz prenormalden kaynaklıymış demekki. Geçmiş olsun

USTALAR MERHABA ACİL YARDIM LAZİM
J6+Plas u5 yazılım destekleyen ciahzima rot atmak istedim magisk zip.yukledim twrp üzerinde ciah açılmadı sadece twrp ve dowland moda açılıyor ve orijinal romu dahil birçok rom denedim kesinlikle yüklenmiyor lazım lütfen acil el.atin

Ekli dosyalar

• IMG_20200920_001206.jpg
    IMG_20200920_001206.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 15
Geri
Üst Alt