Şimdi deneyeceğim, olmazsa lütfenn yardımcı olun

bi çağrı atar mısınız
Şimdi ben verdiğiniz linkteki SM-J600F-U5-9.0 Magisk Patched ROO dosyasını indirdim. Bunu odin proğramından AP bölümüne atıp yükleyeceğim. Bu esnada telefonum dowland modunda olacak değil mi ? bir de Odin de otomatik yeniden başlat sekmesi var onu kapatacak mıyım ? Kısaca işlem sırası hakkında yardımcı olursanız bu işi yaparım

Şimdi ben verdiğiniz linkteki SM-J600F-U5-9.0 Magisk Patched ROO dosyasını indirdim. Bunu odin proğramından AP bölümüne atıp yükleyeceğim. Bu esnada telefonum dowland modunda olacak değil mi ? bir de Odin de otomatik yeniden başlat sekmesi var onu kapatacak mıyım ? Kısaca işlem sırası hakkında yardımcı olursanız bu işi yaparım
İzleyeceğim adımlar bunlar mı , başka bir şey var mı ? Bu kez yapmak istiyorum.

şimdi 2 dk bekleyin size nasıl yapacagınızı anlatacagım
sizin için hazırlıyorum

Öncelikle
Odini acın hiç bir secenege dokunmadan dosyayı secin
sonra cihaza gelip ayarlardan
cihaz hakkındaya girip yazılım bilgisine tıklayın
sonra yapım numarasına ust uste 10 kere basın sonra geri gelin ayarlara en altta yeni kısım acılmış olacak
geliştirici seçeneklerine girin oem kilit acmayı ve usb hata ayıklamayı bulup etkinleştirin sonra kapatın
dowland moda alıp odinden yazın sonra magisk apk kurun içine girin sonra 2 kere yeniden başlatın cihazı işlem bukadar

moda alıp odinden yaz
Öncelikle
Odini acın hiç bir secenege dokunmadan dosyayı secin
sonra cihaza gelip ayarlardan
cihaz hakkındaya girip yazılım bilgisine tıklayın
sonra yapım numarasına ust uste 10 kere basın sonra geri gelin ayarlara en altta yeni kısım acılmış olacak
geliştirici seçeneklerine girin oem kilit acmayı ve usb hata ayıklamayı bulup etkinleştirin sonra kapatın
dowland moda alıp odinden yazın sonra magisk apk kurun içine girin sonra 2 kere yeniden başlatın cihazı işlem bukadar
Odine proğramı yükledim. telefon dowland modunda . başlattım sonra telefon açılıyor.. ondan sonra kapatıp tekrar mı açayım ? son kısmı tam anlayamadım. Magisk apk kurun içine girin ? telefon kapalı moddayken nasıl giriyoruz içine ?

TELEFON KAFAYI YEDİ. KENDİ KENDİNE AÇILIP KAPANIYOR. DURMUYOR..

bana bi yardımcı ol da halledeyim şunu ya.. yarın sen yardım etmezsen mecbur telefoncuya gidicem. durduk yere başıma iş aldım root diye iyi mi . neyse hadi iyi geceler
Yarın yardim edicem inş ama şuan edemem dükkanda değilim dışardayım

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben root atarken kurtarma menüsü var ya super su onu yüklemedim telefona. Şimdi TWRP ekranına geliyorum INSTALL seçeneği ile yükle diyorum ama kurtarma menüsü yok. Ne yapmalııyım ?
Cihaza room yüklemem lazım
Cİhazı Dowload Mode Alıp Resim Atarmısınız
Merhabalar. Cihaza Odin programı ile SM-J600F U5_9 Magisk Patched ROOT yükledim ancak cihaz sürekli açılıp kapanıyor. Sanırım room yüklemem gerekiyormuş. Veya Super Su . Şimdi cihazım bu durumda . Yanımda sadee bilgisayar ve USB kablosu var. SD kartim yok. Ne yapabilirim? Yardimci olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20191113_152027.jpg
    IMG_20191113_152027.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 3
Cihaza room yüklemem lazım

Merhabalar. Cihaza Odin programı ile SM-J600F U5_9 Magisk Patched ROOT yükledim ancak cihaz sürekli açılıp kapanıyor. Sanırım room yüklemem gerekiyormuş. Veya Super Su . Şimdi cihazım bu durumda . Yanımda sadee bilgisayar ve USB kablosu var. SD kartim yok. Ne yapabilirim? Yardimci olursanız sevinirim.
ayrıca burda select strage bölümünde seçim yapmıyor. Sd kart veya USb bağlantısını seçemiyorum

Cihazınız U3 Hocam ..U3 uygun Root Dosyasını Sitemizde Arama Yaparak Bakın

Geri
Üst Alt