Samsung Galaxy J6 SM-J600FN U3 Root İsteği

Ustalar bu cihaza repair yapmam gerek ama root için düzgün bir çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :)

Ustalar bu cihaza repair yapmam gerek ama root için düzgün bir çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :)
EFT dongle varsa ordan deneyin hocam genelde rootu olmayan cihazları EFT rootluyoruö ben

EFT yok hocam ben de Chimera var o da desteklemiyor...
Maalesef şuan bende PC yok size root oluşturup gönderirdim ama Dükanda değilim bende ama konuyu görüp root dosyası elinde olan ustalarımız müsait olunca verecektir size hocam root dosyasını

Maalesef şuan bende PC yok size root oluşturup gönderirdim ama Dükanda değilim bende ama konuyu görüp root dosyası elinde olan ustalarımız müsait olunca verecektir size hocam root dosyasını

Teşekkürler hocam akşam 4 5 e kadar vaktim var inşallah o saatlere kadar birileri yardımcı olur...

Hocam prenormal Veya KG sorunu varmı? Kaldırdınızmı onları
Bi yandan da boot dosyasını up edermisin

Hocam telefonumu bozdum ya onunla uğraşıyorum az bir işim kaldı sana zahmet buraya bakarak yaparmısın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustam sorun yok ben beklerim ama magisk ile root yapınca patch olmuyor olsa bile şebeke gelmiyor cihaza :)
Magisk root ile sorun çıkmaz ustam. Her zaman onu kullanırız. Hemen hemen tüm ustalar bu yöntemi kullanıp olumlu sonuç alıyoruz.

Kurtardım telefonu çok şükür.
Bugün magisk ile root yaptım patch de oldu çok şaşırdım :D j260f
Hallediyorum hemen

Cihaz kurtulduysa iyi hocam :)

Ustam iade ettim cihazı ne yazık ki

Magisk root ile sorun çıkmaz ustam. Her zaman onu kullanırız. Hemen hemen tüm ustalar bu yöntemi kullanıp olumlu sonuç alıyoruz.

Ben Magisk i hep recovery den .zip olarak yüklüyorum ve bu zamana kadar denediğim tüm cihazlarda Patch yapılıyor ama şebeke gelmiyordu NG de kalıyordu cihaz

Cihaz kurtulduysa iyi hocam :)

Ustam iade ettim cihazı ne yazık ki

Ben Magisk i hep recovery den .zip olarak yüklüyorum ve bu zamana kadar denediğim tüm cihazlarda Patch yapılıyor ama şebeke gelmiyordu NG de kalıyordu cihaz
Saglik olsun diyelim.
Magisk ile j260 repair ve patch oldu sorunsuz şaşırdım:)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt