Yardım Samsung Galaxy J6 SM-J600G Prenormal Kaldırma

• Konbuyu başlatan yusufztrk18
  • Başlangıç tarihi
Y

yusufztrk18

SM-J600G cihacı magickrom ile root ile rootlamıştım yedekleme alacağım zaman takılma yapıyordu factory reset attım sonucunda only official released binaries are allowed to be flashed hatası aldım. Odin ile şuanda hiç birşey yükleyemiyorum fail hatası veriyor. bu konuda yüklemem gereken dosyalar ile açık anlatım yapabilirseniz sevinirim.

U sürümü kaç şuan yüklü olan

SM-J600G cihacı magickrom ile root ile rootlamıştım yedekleme alacağım zaman takılma yapıyordu factory reset attım sonucunda only official released binaries are allowed to be flashed hatası aldım. Odin ile şuanda hiç birşey yükleyemiyorum fail hatası veriyor. bu konuda yüklemem gereken dosyalar ile açık anlatım yapabilirseniz sevinirim.
Bendeki Cihaz U5ti Yöntem Şu.. Cihazı Wifye Bağlayıp Cihaza Hesab Kurun Geliştiriciye Girip OEMi Acn

uygun firmvaresini indirip atarsan düzelecektir
zx3 le

wifiye baglan ayarlara bi kaç defa gir telefonu kitle oem gözükücek download moda al prenormal kalkmış olur.

wifiye baglan ayarlara bi kaç defa gir telefonu kitle oem gözükücek download moda al prenormal kalkmış olur.
Yalniz Telefon açılmıyor ilk samsung logosunda kalıyor
15759833900992343648611796916514.jpg

Yazılımı veya sadece boot dosyasını atın
Prenormal kaldırıp root attıktan sonra tekar wifi'a bağlayın ve geliştirici seçeneklerden oem kilidinin gelmesini bekleyin

Geri
Üst Alt