Dosyayı hazırladım upload oluyor abi
Kerem47 hocam (hemşehrim) root için çok teşekkür ederim.ins repair işlemi de başarılı olur.onu da sabah yapacağım.iki gündür bununla uğraşıyorum.

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerem47 hocam (hemşehrim) root için çok teşekkür ederim.ins repair işlemi de başarılı olur.onu da sabah yapacağım.iki gündür bununla uğraşıyorum.

İnş olur ustam root düzgüncene oldumu

Hocam repair işleminde recovery veya download modundan bahsediyor, işlemlerden sonra o moddan mı açmak gerekiyor cihazı?

Yok resim atarmısın

Yok resim atarmısın
Hocam repair ve yama işlemini yaptım ama şebeke yine yok maalesef
4a034be2b0ef7349d5b187b436140a57.jpg

Chimera Varmi Elinizde
Ve Ya Baska Modem Deneyin Eng Modem Mesalam Ve Ya Boyle de Olmassa Rootu boot halinde vurun
oylede olmasa chimera varsa elinizde patch islemini chimera ile yapin

*#0011# yap stack 1 seç IMEI stasus NG yazıyorsa tekrarla 2,3 defa

Chimera Varmi Elinizde
Ve Ya Baska Modem Deneyin Eng Modem Mesalam Ve Ya Boyle de Olmassa Rootu boot halinde vurun
oylede olmasa chimera varsa elinizde patch islemini chimera ile yapin
Z3x var hocam,

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J6 SM-J600G U3 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Android Versiyonu Android 9 Yüklü olan yazılım J600GDXU3BSD8

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Z3X Box olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Repair Network yaptıgınızda şebeke bazen NG de kalabiliyor işlemi tekrarlayın düzelir

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
Değerli usta ben dosya yi indirdim ama pda seçilemiyor bu konuda yardımcı olsan nasıl oluyor, sorun root edemiyoruz

Geri
Üst Alt