Stock Rom Samsung Galaxy J6 SM-J600G U4 Android 9 Stock Rom + Root

Cvt

VIP Üye
File name: SM-J600G_1_20190923174454_5coaanr3qu_fac
Model: Samsung SM-J600G
Operating system: Android Pie 9
Firmware: J600GDXU4BSI4
Region: CAM
Country:
th.png
Thailand
Description: Cellcard, Smart, qb, Metfone, Beeline KH

Gizli İçerik
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazılıma ait root dosyası aşağıda dosya ekindedir boot dosyasını odin ap kısmından yazdırabilirsiniz.
Yazdırdıktan cihazınıza magisk apk kurun işlem tamamdır.

Ekli dosyalar

• boot.zip
    9.7 MB · Görüntüleme: 139
İyi aksamlar arkadaslar. Çok enterasan bi olayla karsılastım bugun. J600g cihaza repair işlemi yaptım sorunsuz yalnız ekrana desen koyunca birdaha telefon kendine gelmiyor yapılan desen dogru olmasına ragmen kabul etmeyın sürekli guvenlı modda resetliyor kendını daha önce basına gelen varmıdır bu durum? sadece bu j600g modelınde yasadım sımdıye kadar.

İyi aksamlar arkadaslar. Çok enterasan bi olayla karsılastım bugun. J600g cihaza repair işlemi yaptım sorunsuz yalnız ekrana desen koyunca birdaha telefon kendine gelmiyor yapılan desen dogru olmasına ragmen kabul etmeyın sürekli guvenlı modda resetliyor kendını daha önce basına gelen varmıdır bu durum? sadece bu j600g modelınde yasadım sımdıye kadar.

Hocam o desen kilidi olayı büyük ihtimal ile root dosyasından kaynaklanıyor yeni bir yazılım indirin o yazılımı yükleyin o yazılımın boot dosyasından root yapıp öyle yükleyin düzelir.

Hocam o desen kilidi olayı büyük ihtimal ile root dosyasından kaynaklanıyor yeni bir yazılım indirin o yazılımı yükleyin o yazılımın boot dosyasından root yapıp öyle yükleyin düzelir.
tesekkurler dostum denicem

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

File name: SM-J600G_1_20190923174454_5coaanr3qu_fac
Model: Samsung SM-J600G
Operating system: Android Pie 9
Firmware: J600GDXU4BSI4
Region: CAM
Country:
th.png
Thailand
Description: Cellcard, Smart, qb, Metfone, Beeline KH

[Gizli içerik]

Bu yazılıma ait root dosyası aşağıda dosya ekindedir boot dosyasını odin ap kısmından yazdırabilirsiniz.
Yazdırdıktan cihazınıza magisk apk kurun işlem tamamdır.
link ölü

Geri
Üst Alt