Combination Samsung Galaxy J6 SM-J600G U6 FRP Kaldırmak İstiyorum

• Konbuyu başlatan mustafagurses
  • Başlangıç tarihi
bu Verilen Firmware Düsük Tarihliyse Tekrar Sim karti ile Frp Yapmayı Deneyin.​
Denedim fakat aynı, sim kartını çıkartıp sol da çıkan kilit simgesine basmaya çalışıyorum ekran açılıyor (açılırken tiikkk diye ses geliyor) sanırım sadece combination ile hallolacak bu sorun
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

benim verdiğim linkteki yazılım u6 nın ilk versiyonu yani güvenlik seviyesi düşüktür diye verdim lakin sizin elinizde bulunan yazılım aynı
yani kısacası benim verdiğim yazılımda işinize yaramaz beklemeniz lazım bir çözüm bulalım
combination dosyası nasıl yapılıyor bu konu hakkında bir bilgi var mı yani başka çözüm yok gibi ya telefonumu kullanamıyorum, rastgele açmıştım gmail i şifre felan hiç aklıma gelmiyor ya

Denedim fakat aynı, sim kartını çıkartıp sol da çıkan kilit simgesine basmaya çalışıyorum ekran açılıyor (açılırken tiikkk diye ses geliyor) sanırım sadece combination ile hallolacak bu sorun
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

combination dosyası nasıl yapılıyor bu konu hakkında bir bilgi var mı yani başka çözüm yok gibi ya telefonumu kullanamıyorum, rastgele açmıştım gmail i şifre felan hiç aklıma gelmiyor ya
o modelin combination dosyası yok başka cozumlere bakabilirsiniz youtubeden

nasıl yapacağımı anlatırsanız gelecekte aynı sorun ile karşılaşan arkadaşlar için de bilgi kaynağı olur, şahsen yazılım&bilg. mühendisiyim yapabileceğime inanıyorum
Server ile yapılan işlem anlatılarak yapılacak bişey değil. Manuel yöntemleri deneyin. %90 ı hep sim kart ile çözülüyor.

Server ile yapılan işlem anlatılarak yapılacak bişey değil. Manuel yöntemleri deneyin. %90 ı hep sim kart ile çözülüyor.
Merhaba, sim kart işe yaradı yukarıda ki alanı aşağa doğru indirebiliyorum fakat natifcation settings basmıyor internetten baktığım kadarıyla bluetooth ile yapılabiliyor fakat benim bluetooth cihazım yok, başka bir telefondan bluetooth bağlıyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba, sim kart işe yaradı yukarıda ki alanı aşağa doğru indirebiliyorum fakat natifcation settings basmıyor internetten baktığım kadarıyla bluetooth ile yapılabiliyor fakat benim bluetooth cihazım yok, başka bir telefondan bluetooth bağlıyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
Bildirim panelini indirebilyorsanız yapabilmeniz laızm. Forumda bununla ilgili en az 100 video vardır.

Bildirim panelini indirebilyorsanız yapabilmeniz laızm. Forumda bununla ilgili en az 100 video vardır.
Bildirim ayarları na tıklanmıyor, bluetooth ile yapılabiliyor sanırım fakat bluetooth cihazım yok. Şuan kilitlendim kaldım maalesef. Yardımcı olursanız minnettar olurum

Merhaba Bu Modelden Gecen Sefer Bendede Vardi
J600G U6 FRP Sorunum vardi
bende acamadim en som yazilim var icinde sanirsam

Elim de bu kulaklıktan yok maalesef. Bluetooth üzerinden başka hangi cihaz ile halledebiliriz yardımcı olurmusunuz
Merhaba Cep Telefonlarıyla Fazla Ugraşmıyorsanız Size Tavsiyem Uğraşmamanız Frp Kodu satin Almanız.

Geri
Üst Alt