Leonidasss paylaşım için teşekkür ederim. Bu arada sana da geçmiş olsun. Darısı artık bana.

Teşekkürler hocam. Forumda ban yiyen arkadaşların tamamı mükemmeldi. Forumu onlardan soyutlayarak iyi yaptığını zannediyor. Ama çöküşünü imzaladı.

Sadece Serdar abi ve Fatih abiyle muhabbetimizi biliyor birde burada gezinmiş aynı kullanıcı ismiyle farkettiklerini banlıyor. Bence...

Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
fakat frp işlemini bir türlü çözemedim combınatıon kabul etmıyor g925 uzerınden react ee yapıyorum onunlada olmuyor talkback te acılmıyor nasıl çözücem anlamdım 6.0.1 u1 cıhaz onuda yuklemeye calıştım oda olmadı

fakat frp işlemini bir türlü çözemedim combınatıon kabul etmıyor g925 uzerınden react ee yapıyorum onunlada olmuyor talkback te acılmıyor nasıl çözücem anlaamdım
Cihazın Sürümü Ne Hocam

Cihaz açılıyorsa talkbackte rahat rahat yapabilirsin.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Octoplus dan deneyin hocam olmasa U1 combinaton atın z3x sadece sytsem recovery boot sboot yazdırın
octo denedim olmadı comb ile dediğinz şekil yükledim oda olmadı sizden ricam yuklediğim convert yazılım dışında normale fabrıkasyona çevirebileceğim yazılım varmıdır ben bir tane u1 6.0.1 indirdim onuda kabul etmedi

octo denedim olmadı comb ile dediğinz şekil yükledim oda olmadı sizden ricam yuklediğim convert yazılım dışında normale fabrıkasyona çevirebileceğim yazılım varmıdır ben bir tane u1 6.0.1 indirdim onuda kabul etmedi
Sorununuz ile ilgili yeni bir konu açın yardımcı olalım.​

Konu başlığında hangi cihaza ait olduğu bilgisi yazılıyor. Cihazınızdaki mevcut sorun nedir ,detay verirseniz yardımcı olabiliriz.

Son düzenleme:
Konu başlığında hangi cihaza ait olduğu bilgisi yazılıyor. Cihazınızdaki mevcut sorun nedir ,detay verirseniz yardımcı olabiliriz.
j710fq cihazım 4 dosyalı firmware yüklemek istiyorum u3 bulamadım bunu yüklesem sorun cıkarmı acaba dedim

Geri
Üst Alt