bende j7 2016 sm-j710fn/ds 8.1.0 oreo U6 cihaz var güncellemeden sonra sim kartları görmüyor. burdaki boot.img dosyasının bana faydası olurmu? bu modele uygun odine göre root dosyası var mı?
Faydası olmaz. Patch Certificate İşlemi yapmak lazım.​

[QUOTE
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
merhaba kolay gelsin dediğiniz işlemi yaptım magisk managere günlelleme yüklenemedi uyarısı verdi yardımcı olabilirmisiniz... teşekkürler

[QUOTE
merhaba kolay gelsin dediğiniz işlemi yaptım magisk managere günlelleme yüklenemedi uyarısı verdi yardımcı olabilirmisiniz... teşekkürler
Konudaki root dosyasını odin ile yükleyip sonra apk yi yüklemeniz gerek

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konudaki root dosyasını odin ile yükleyip sonra apk yi yüklemeniz gerek

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihaz sıfırlanıyor kurulum yapıyorum 7.4.0 apk yüklüyorum yine aynı hatayı alıyorum
şuan elimde aynı problemli s7 egde var onuda yapamadım

başka yerde yaptırmış bir müşteri geldi u6 ama cihaz uçak modundan çıkmıyor bir türlü . yazılım yüklendi tekrar yukarıdaki rootla rootlandı ama chimera u6 ları devamlı uçak modunda bırakıyor kendi modemde yükledi ama aynı . u6 direk iadelik.
ben şimdi denedim u6 direk yazdırdı chimera şbeke hemen gedi uçak modunada takılmadı aynı zamanda
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

şebeke hemen geldi uçak moduna da aynı zamanda takılmadı içideki versiyon J710FXXS6CTC1

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    210.7 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Link güncelleme şansınız var mıdır, link kırılmışta. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]

Geri
Üst Alt