silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.
Gizli İçerik
Yapılışı ;

1. Cihazın ayarlarına girip USB hata ayıklama ve varsa oem kilidini kilidini açın.

2. Cihazınızın ayarlarında bulunan hesaplar kısmından google hesabını kaldırın.

3. Cihazı download moda alın.

4. Odin programında AP yerine boot.tar dosyasını seçin ve yükleme yapın.

5. Cihaz siyah ekranda sıfırlama isteyecektir. Sıfırlaya basın ve cihazın açılmasını bekleyin. Bazen sıfırlama isteyebilir sıkıntı olmaz. Cihaz gene root edilmiş olacaktır.

6. Cihaz açılınca cihazı Wi-Fi bağlayın ve kurun.

7. Magisk Manager uygulamasını açın ve güncelleme yapın. Eğer Magisk Manager uygulaması yoksa buradan indirip kurun.

Magisk Manager içine girin ve cihazı 2 kere kapatıp açın. Cihazınız artık root edilmiştir. Bazı durumlarda root yetkileri geç verilir biraz sabırlı olunuz.

Root olup olmadığını öğrenmek için Root Cheker uygulamasını indirip açın.

8. İşlemler bu kadar. Takıldığınız yerden konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

abi ben yazılanların hepsini yaptım ama cihaza şebeke yüklemeye çalışırken ilerlemiyor 2 dakka sonra hata veriyor rom felanda yükledim ama aynı

Screenshot_20190925-202156_Package installer.jpg

Selamunaleykum ben harfiyen denileni yaptım ama güncelleme olmuyor güvenlikte takılıyorum nasıl yükleyebilirim acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190929-101433_Magisk Manager.jpg
    Screenshot_20190929-101433_Magisk Manager.jpg
    229.8 KB · Görüntüleme: 48
U6 yap istersen dene, bizde öğrenmiş oluruz. :)

başka yerde yaptırmış bir müşteri geldi u6 ama cihaz uçak modundan çıkmıyor bir türlü . yazılım yüklendi tekrar yukarıdaki rootla rootlandı ama chimera u6 ları devamlı uçak modunda bırakıyor kendi modemde yükledi ama aynı . u6 direk iadelik.

bir not daha belirteyim yukarıdaki roottan sonra root apk kurdurmazsa cihaz menüdeki apk yi silin direk 7.3.5 kurun oluyor.

bu yazılım yukledım root attım fajkat buna ımee repair nasıl yaparız sımdıden tesekkur ederım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
bende j7 2016 sm-j710fn/ds 8.1.0 oreo U6 cihaz var güncellemeden sonra sim kartları görmüyor. burdaki boot.img dosyasının bana faydası olurmu? bu modele uygun odine göre root dosyası var mı?

Geri
Üst Alt