Yardım Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FN IMEI Repair

tamamdir arkadaslar efs ve cert yedeklerni aldm imei onarmaya geciyorum ondan once basqa bisey yapmalimiyim ?

70bb2ea9599411a59448b4e3e0d7d4ef.jpg
j710FN U5 Telefonun imei onarmi düzeltmişdie yardımcı olan arkadaşlardan Allah razı olsun Telefon Eskisi gibi çalşiyor benden sonra bu sürme yapacak arkadaşlae bu konuyu takip edip yapa bilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

70bb2ea9599411a59448b4e3e0d7d4ef.jpg
j710FN U5 Telefonun imei onarmi düzeltmişdie yardımcı olan arkadaşlardan Allah razı olsun Telefon Eskisi gibi çalşiyor benden sonra bu sürme yapacak arkadaşlae bu konuyu takip edip yapa bilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cümlemizden Hocam

Samsung J710fn cihazin Imei sin degistrmek mumkunmu z3x le?
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen mesaj ve konu açarken bunlara dikkat edin.

Bozulan ve null olan IMEI onarımı yasaldır.

SM-J710FN cihazının IMEI onarımı yapılmaktadır. Z3x, Octoplus veya Chimera Tool gibi profesyonel ücretli araçlar lazım.

SLM 8.1.0 TELEFON VAR ama program bozuk 8.1.0 yazılım lazım yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Selam Arkadaşlar bir tane daha ayni modelden imei repair işlemi yaptim sim hersey başarili sadece bir problem var numarayi görmüyor imei var ama yalnız acil aramalar yaziyor neden ola bilir ?

Selam Arkadaşlar bir tane daha ayni modelden imei repair işlemi yaptim sim hersey başarili sadece bir problem var numarayi görmüyor imei var ama yalnız acil aramalar yaziyor neden ola bilir ?
Sorunu cözdüm root doysayindan kaynaklaniyomus magisk le yamalanmiyordu bununla yaptim link u5 tek sim j710f

Geri
Üst Alt