Yardım Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ Android 8.0 Kasma Sorunu

Sdt01

Üye
Arkadaşlar cihazım şu an rootlu galaxy j7 2016 fq 8.1.0 root , xposed , oxygen kernel yüklemeye çalışırken daha önceleri telefon bootloop , soft brick olmuştu defalaeca rom atarak sorunu düzelletik bu sorunlar birden çok olduğu içinmi bilmiyorum arasira oynadığım 1 oyun var çok kasıyor artık o oyunda oyunun ismini vermiyorum forum kuralları gereği yasak olabilir sizce neden olabilir devamlı rom atmak zararlımı cihaza bootloop, olması brick olması cihaz da kalıcı hasarlar bırakır mı önerileriniz neler şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum

Arkadaşlar cihazım şu an rootlu galaxy j7 2016 fq 8.1.0 root , xposed , oxygen kernel yüklemeye çalışırken daha önceleri telefon bootloop , soft brick olmuştu defalaeca rom atarak sorunu düzelletik bu sorunlar birden çok olduğu içinmi bilmiyorum arasira oynadığım 1 oyun var çok kasıyor artık o oyunda oyunun ismini vermiyorum forum kuralları gereği yasak olabilir sizce neden olabilir devamlı rom atmak zararlımı cihaza bootloop, olması brick olması cihaz da kalıcı hasarlar bırakır mı önerileriniz neler şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum
Çok rom atmaktan birşey olmaz. Custom rom varsa yükleyin. Ama bu cihaza yapmışlar mı bakmak lazım.​

Hocam bu cihaza uygun android 9 romunu nasıl bulabilirim sammobilede bu cihaz için yok en son sürümü 8.1.0
bu cihaz için en son yayınlanan sürüm 8.0 dır
9.0 mevcut değil

Romu yüklediniz'mi acaba ben custom 6.0.1 rom yapıp yükledim olmadı açıldı ancak ilk wi-fi bağlantısı falan yaptıktan sonra bir türlü ilerlemedi
Ben hav-oc os yukledim boyle kullaniyom yalniz wifi ye baglanmiyor onu arastiriyorum

Screenshot_Ayarlar_20191106-142946.png

Ben sadece 6.0.1 e geri dönmek için deodex 6.0.1 arıyorum ama bulamıyorum
Kendim yaptım ama kurulumda ilerlemedi telefona bir isim verin yerinde Kaldı öyle
6.1 e neden donmek istiyorsunki anlamadim

Geri
Üst Alt