Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ Android 8.1.0 TWRP ve ROOT Dosyası

• Konbuyu başlatan Karakaya144
  • Başlangıç tarihi
@Sdt01, ************* ******** ta
Sarı bir fotoğraf olucak bulamadım seni

Benim cihazımda galaxy j7 2016 sm-710FQ 8.1.0 twrp ile flaşladım magisk ile rootladım yardımcı olabilirim bu konuda
Öncelikle herkese merhabalar, bir arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım ve çok yararlı buldum sitenizi.

Benimde telefonum sm-j710fq root yapmak istiyorum. Banada yaptığınız işlemleri söyliyebilirmisniz .?

Öncelikle herkese merhabalar, bir arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım ve çok yararlı buldum sitenizi.

Benimde telefonum sm-j710fq root yapmak istiyorum. Banada yaptığınız işlemleri söyliyebilirmisniz .?
Konuda root dosyası mevcut. Takıldığınız yerde yardımcı oluruz.​

Benimde telefonum sm-j710fq root yapmak istiyorum. Banada yaptığınız işlemleri söyliyebilirmisniz .?[/QUğOTE]

Download twrp-3.2.1-0-j7xelte.img.tar

Üstteki linke tıkla twrp dosyasını indir

20191016_182040.jpg
Konuda root dosyası mevcut. Takıldığınız yerde yardımcı oluruz.

tıkla magisk rootu indir hafıza kartına at
topjohnwu/Magisk

Odin indir son sürüm
Download Odin 3.13.1 - Samsung Odin download with ROM Flashing Tool

bunları indir magiski hafıza kartına at geliştiri seçeneklerinden oem kilidini aç ve usb hata ayıklamayı aç yapım numarasına 7 sefer tıklarsan açılır gelşştirici seçenekleri dosyaları indir haber ver yardımcı olacam

tıkla magisk rootu indir hafıza kartına at
topjohnwu/Magisk

Odin indir son sürüm
Download Odin 3.13.1 - Samsung Odin download with ROM Flashing Tool

bunları indir magiski hafıza kartına at geliştiri seçeneklerinden oem kilidini aç ve usb hata ayıklamayı aç yapım numarasına 7 sefer tıklarsan açılır gelşştirici seçenekleri dosyaları indir haber ver yardımcı olacam[Gizli içerik]
Magisk root dosyasi bu değil mi yanlış olmasın.

Ekli dosyalar

• 20191020_173431.jpg
    20191020_173431.jpg
    37.5 KB · Görüntüleme: 12
Cihazı download moduna al kapat ses kısma güç ve home orta tuşu basılı tut sonra ses açmaya bas usb kablosu ile pc ye bağla oem kilidi açık olacak usb hata ayıklamada açık olacak neyse odini aç ap kısmından twrp dosyasını seç odinden log kısmında 2 tane tik var onları kaldır "Auto Reboot" ve "F.Reset Time" bu 2 sinin tikini kaldır start a bas pass yazısı çıkınca kabloyu çıkar ses kısma güç ve orta tuşa bas telefon kapanır kapanmaz hemen Ses açma Güç tusu ve orta tuşu basılı tut Twrp ekranı gelecek wipe ye gir wipe data ya yıkla yes yaz format atacak geri gel install yazan yere gir hafıza kartındaki magisk zip ine tıklayıp çubuğu sağa kaydır bitince geri çık reboot bölümünden system e tıkla cihazı kur işlem tamamdır takıldığın yer olursa sor kolay gelsin

Cihazı download moduna al kapat ses kısma güç ve home orta tuşu basılı tut sonra ses açmaya bas usb kablosu ile pc ye bağla oem kilidi açık olacak usb hata ayıklamada açık olacak neyse odini aç ap kısmından twrp dosyasını seç odinden log kısmında 2 tane tik var onları kaldır "Auto Reboot" ve "F.Reset Time" bu 2 sinin tikini kaldır start a bas pass yazısı çıkınca kabloyu çıkar ses kısma güç ve orta tuşa bas telefon kapanır kapanmaz hemen Ses açma Güç tusu ve orta tuşu basılı tut Twrp ekranı gelecek wipe ye gir wipe data ya yıkla yes yaz format atacak geri gel install yazan yere gir hafıza kartındaki magisk zip ine tıklayıp çubuğu sağa kaydır bitince geri çık reboot bölümünden system e tıkla cihazı kur işlem tamamdır takıldığın yer olursa sor kolay gelsin
Knk ben önceden twrp yüklediğimde break olmuştu tekrar yüklediğimde break olmaz mı ?
(Kb cevap vermem geç oldu )

Knk twrp dosyasını vermedin ? Hangi dosyayi kullanmaliyim ?

Geri
Üst Alt