Custom Rom Samsung Galaxy J7 2016(SM-J710FQ) Custom Rom

O

Oguzhaner0084

Herkese iyi gunler arkadaslar, Aradim fakat hic bulamadim J7 2016 J710FQ için custom rom ariyorum xda ya bakiyorum diger sitelere bakiyorum fakat hep Fn/F vs gibi modelleri icin var, FQ ıcin custom rom atabilirmisiniz lutfen.. Lutfen

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201028-141129_Settings.jpg
    Screenshot_20201028-141129_Settings.jpg
    134.8 KB · Görüntüleme: 145
FQ için bulmanız zor.Birisinni derlemesi lazım.

merhaba hocam bende de Galaxy J510FQ var bundan çok sıkıldım ve bazen aşırı kasmalar donmalar oluyor beni çıldırtıyor telefonuda değiştirecek maddi durumum şuan için yok malesef ben bu telefona custom rom yada sadece root yapıp gömülü sistem uygulamalarımdan işime yaramayanları silmek istiyorum twlefon brick olmadan nasıl yapabilirim yada hiç daha önce denedinizmi bunu?

merhaba hocam bende de Galaxy J510FQ var bundan çok sıkıldım ve bazen aşırı kasmalar donmalar oluyor beni çıldırtıyor telefonuda değiştirecek maddi durumum şuan için yok malesef ben bu telefona custom rom yada sadece root yapıp gömülü sistem uygulamalarımdan işime yaramayanları silmek istiyorum twlefon brick olmadan nasıl yapabilirim yada hiç daha önce denedinizmi bunu?

Root yaparsınız rootu basit.Üzerindeki yazılımın aynını indirin.Yazılımın içindeki boot dosyasını magisk manager ile patch yapın.Yükleyin cihazınız rootlanacak.Root öncesi yedek alın sıfırlama isteyecektir.Root uninstaller tarzı bir uygulama ilede istediğiniz yazılımları silersiniz.Son olarak ne yaparsanız yapın çok fazla bir hız değişikliği beklemeyin bu cihazların kapasitesi belli malesef.

Root yaparsınız rootu basit.Üzerindeki yazılımın aynını indirin.Yazılımın içindeki boot dosyasını magisk manager ile patch yapın.Yükleyin cihazınız rootlanacak.Root öncesi yedek alın sıfırlama isteyecektir.Root uninstaller tarzı bir uygulama ilede istediğiniz yazılımları silersiniz.Son olarak ne yaparsanız yapın çok fazla bir hız değişikliği beklemeyin bu cihazların kapasitesi belli malesef.
stock rom buldum bi sitede hocam ama patch yapın derken onu anlamadım daha anlayabileceğim biçimde anlatabilirmisiniz lütfen zahmet olmazsa, birde wifi ve 4.5g şebekede bir sorun olmaz değilmi?

Merhaba bu romu bende kurmayı düşündüm ancak daha öncede xda da farklı romlar denemiştim cihaz yurt dışına sms atmıştı otomatik. Ayrıca romun şarj durumu nasıl.
şarz konusunda sıkıntısı yok güzel 1 rom stabil çalışıyor

Geri
Üst Alt