Yardım Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ (J710FQXXU3CSG1) "İs Not Supported ON ShowIMEI" Hatası

• Konbuyu başlatan ErKa
  • Başlangıç tarihi
E

ErKa

Arkadaşlar bir yardımcı olun neyle alakalı zannedersem modem dosyası silinmiş ve bulamıyorum

Arkadaşlar bir yardımcı olun neyle alakalı zannedersem modem dosyası silinmiş ve bulamıyorum
Sağlam cihaz gelirse ancak yedeklerini çekip paylaşım yapabiliriz. Ama aldığımız yedeklerde büyük ihtimalle box üzerinden olacağı için mecburen bir teknik servise götürmeniz gerekecek.​

Modem dosyasını buldum yükledim fakat yine düzelmedi nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olun

Modem dosyasını buldum yükledim fakat yine düzelmedi nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olun
MERHABA AYNI SORUN BENDE DE VAR KESİN COZUM DEĞİL AMA HEMEN TELEFONUNUZU KULLANMANIZA YARDIMCI OLABİLİRİM SUAN BENDE KALICI COZIUM BULUNCAYA DEK BU ŞEKİLDE KENDİ ÇABAMLA Bİ FORMUL BULDUM

MERHABA AYNI SORUN BENDE DE VAR KESİN COZUM DEĞİL AMA HEMEN TELEFONUNUZU KULLANMANIZA YARDIMCI OLABİLİRİM SUAN BENDE KALICI COZIUM BULUNCAYA DEK BU ŞEKİLDE KENDİ ÇABAMLA Bİ FORMUL BULDUM
Büyük harflerle yazmayalım

Çözümü sunarsanız arkadaş da faydalansın

Nedir çözümü arkadaşım paylaşırsan iyi olur hala çözemedim sorunu

Dört parçalı yazılım atarsanız sorun çözülecektir. Varsayalım ki sorun çözülmedi; cihazı root yapıp ardından EFT dongle ile restore original imei botunu ile imeileri düzeltebilirsnz. Bu işlemi EFT dongl ın c***k dosyası ile de yapabilmeniz mümkündür.

Geri
Üst Alt