Güncelleme Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ Şebeke Modu Sorunu

mt44

Üye
Herkese merhaba Hayırlı Bayramlar dilerim...
J710FQ cihazım oreo u3 guncellemesinden sonra şebeke modunu otomatik LTE 3G 2G yapıyorum veya sadece 2 g yapıyorum ne yaparsam yapayım telefonu yeniden başlatınca 3g 2g otomatik bağlantı olarak değişmiş oluyor her yeniden başlatmada LTE devre dışı kalmış oluyor her seferinde şebeke modu ayarlarında LTE 3G 2G Otomatik bağlantıyı seçmek zorunda kalıyorum hattım türkcell. Neden yapar anlamadım yardımcı olursanız memnun olurum

Ekli dosyalar

• 20200525_081058.png
    20200525_081058.png
    57.5 KB · Görüntüleme: 9
Herkese merhaba Hayırlı Bayramlar dilerim...
J710FQ cihazım oreo u3 guncellemesinden sonra şebeke modunu otomatik LTE 3G 2G yapıyorum veya sadece 2 g yapıyorum ne yaparsam yapayım telefonu yeniden başlatınca 3g 2g otomatik bağlantı olarak değişmiş oluyor her yeniden başlatmada LTE devre dışı kalmış oluyor her seferinde şebeke modu ayarlarında LTE 3G 2G Otomatik bağlantıyı seçmek zorunda kalıyorum hattım türkcell. Neden yapar anlamadım yardımcı olursanız memnun olurum
Cihaz kayıtlı ise yazılım yükleyin son sürümü deneyin.​

Yazılımdan düzelmezse donanımsal sorunu vardır.
Darbe veya sıvı almış olabilir.

Cihaz kayıtlı ise yazılım yükleyin son sürümü deneyin.

Zaten ne olduysa son sürümle oldu
Şöyleki ekranı kapattıktan sonra yarim saat içinde gelen bildirimlerde sıkıntı yok ancak 35 40 dakkika sonra gelen whatsapp bildirimlerinde sadece ekrana bildirim geliyor ses çalmıyor ancak ekranı açınca mesajın geldiğini görüyorum ama ilk mesaja bakmayıp ikinci mesaj gelirse bildirim sesi normal çalıyor.
Kısacası ilk gelen bildirim ne olursa olsun haber olsun whatsapp olsun ilk bildirimlerde bildirim gelmiyor peş peşe yarım saat içinde ikinci bildirim gelirse ancak o zaman ses verip uyarıyor

Geri
Üst Alt