Samsung Galaxy J7 (2016) (SM-J710FQ) Şebeke Sorunu

islamka16

Üye
Merhabalar,

Başlıkta da belirttiğim gibi j7 telefonumda sim kart takıyorum ne mesaj alabiliyorum ne bi arama yapabiliyorum ne de biri beni arayabiliyor fakat şöyle garip bi olay var Wifi'ye bağlanınca arama yapabiliyorum ve beni arayabiliyorlar. Wifi araması üzerinden oluyor bu iş. Hatta sim kartı çıkarınca bile sim kart çıkarıldı diyor ama takıınca ağ bağlantısı yok tarzında bi şey yazıyor. Bir sürü forumlarda gezdim derdime derman bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Pacht li modem dosyası lazım twrp yedeğin yokmuydu

*#0011# tuşlayıp stack1 e dokunup çıkan ekran resmini burada paylaşırmısınız birde cihaz yurtdışından yolcu beraberinde kaydedilen cihaz değil dimi ?

*#0011# tuşlayıp stack1 e dokunup çıkan ekran resmini burada paylaşırmısınız birde cihaz yurtdışından yolcu beraberinde kaydedilen cihaz değil dimi ?

bir şey çıkmadı nedense, daha önceden bu kodlamayı yaptığımda bir sürü yazı çıkıyor imei status durumuna bakacaksanız karşısında OK. yazıyordu fakat twrp yükleyip root falan attım samsung tool boxtan patch certification yapayım dedim error verdi beceremedim saldım buraya yazdım

Ekli dosyalar

• 84425412-2d9a-4b17-a302-8d8c1a121247.jpg
    84425412-2d9a-4b17-a302-8d8c1a121247.jpg
    45.5 KB · Görüntüleme: 28
yok hocam o kadar bilgim yok maalesef.. araştırdım falan ama yok beceremiyorum çöpe atıcam az kaldı

Facebookta devsmde konu aç j710fq modem dosyası lazım diye modem dosyasını yükle pacthli düzelecek

Geri
Üst Alt