İstek Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ U3 7.0 Stock Rom İsteği

Arkadaşlar biri bana J710FQXXU1AQC1 Olan romu bana içinden google play den yüklenebilen herşeyi çıkarabilir ve zip rom haline getirebilir hatta hiçbirşey çıkarmasada olur yeterki twrp den yükleyebileyim yeterki U3 8.1 oreo yüklü telefona kurup kullanabileyim

U3 'ün Allah belasını versin U3 oreo guncellemisinden sonra şarjım yüzde 20 altına düştüğü zaman 2 dakkika içinde yüzde sıfıra düşüp kapanıyor 1 gün öncesinde u2 yüklüyken böyle birşey yoktu bu sorunu nasıl düzeltebilirim.
Malesef sürüm düşürülmez

Malesef sürüm düşürülmez
Marshmallow romu AssayedKitchen ile zip rom yapıp yükleyebiliyorum hemde orjinal rootsuz ama oreo 'yu bir türlü yapamadım hem file_context hatası verdi file_context dosyasını bir şekilde kopyalayıp tamamladığında twrp ile yüklerken ilk yeniden başlat dedikten sonra hep reset atıp duruyor boot etmiyor

Peki neden Bu U sürümü dayatması sadece belli serilerde var örneğin j7 prime serilerinde Hep U1 mm.si de oreo'suda..
Acaba şarj konusunda j7 2016 ların çok iyi olduğunu anladılarda içinemi edelim dediler.

Evet sadece u3 atabilirsiniz

U3 j7 2016 ya twrp ile u1 marshmallow yüklüyorum 2 gün sorunsuz kullanıyorum sonra uygulama durduruldu hataları kendi kendine yeniden başlatma gibi sorunlar oluşmaya başlıyor aynı romu eskiden de kullanırdım sorun yoktu. Google yapıyormuş gibi bir his var ama bir türlü çözemedim. Yardımcı olursanız memnun olurum

Geri
Üst Alt