Samsung Galaxy J7 Core&Next SM-J701F Sürekli Reset Atıyor

MesuTCAG

Üye
FRP için gelen cihaza yazılım yükledim (U6) cihaz siyah ekranda kaldı, şimdi u7 denedim bu seferde Galaxy J7 Core yazısı gelip tekrar kapanıp açılıyor cihazı aktif hale getiriyorum yardımcı olur musunuz.

FRP için gelen cihaza yazılım yükledim (U6) cihaz siyah ekranda kaldı, şimdi u7 denedim bu seferde Galaxy J7 Core yazısı gelip tekrar kapanıp açılıyor cihazı aktif hale getiriyorum yardımcı olur musunuz.
cihaza combinasion yükle sonra format at tekrar yazılım yükle yüklerken home csc seç yükle dene bi

combınasyon at acmazsa wifi entegresıne bak ıslemcı dıye sakın tehıt gecmeve onf tuslarını kotroll et basıma geldı ama benım arza wifiiden cıktı

ap bl cp home csc hepsi göster özellikle home csc olacak sonra ap kısmında 2 tane tuğla benzeri simge var ona tıkla ordan userdata tikini kaldır
Sonuç aynı FRp kalkmadı ,chimera dft toollarla denedim reset FRP yapınca sistem çöküyor yeniden yazılım yüklemek zorunda bırakıyor

Sonuç aynı FRp kalkmadı ,chimera dft toollarla denedim reset FRP yapınca sistem çöküyor yeniden yazılım yüklemek zorunda bırakıyor
combinasyon atıktan hemen sonra yapcaksın dediğim yazılım atma işini

Geri
Üst Alt