adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Samsung Galaxy J7 Max SM-G615F U2 Combination Firmware dosyasını BURADAN indirebilirsiniz.
Dosya Adı :COMBINATION G615FXXU2ARA1 u2 2018

U1 COMBİNATİON DOSYASI
Bu dosya genelde cihazların FRP kilidini kırmak ve cihazların silinen imeisinin geri gelmesi için kullanılır.
Dosyayı Odin yükleme aracı ile yükleyebilirsiniz.
Bunu yükledikten sonra tekrar stock firmware yüklemeniz tavsiye edilir.

Bu dosyayı telefonunuza yüklerseniz tüm sorumluluğu almışsınız demektir.
Ben ve GSMTURKEY.NET ailesi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Son düzenleme:
Paylaşım için teşekkürler öncelikle. Arkadaşlar 8.1 den 7 ye dönmek için kullanabilirsiniz. Bunu odin üzerinden flashladıktan sonra 7.0 romunu attığınızda 8.1 versiyonundaki gibi binary hatası vermeyecektir ancak güncel olan bir 7.0 kullanmalısınız. Ben ilk olarak 2017 yılındaki 7.0 versiyonunu kullandım gene binary hatası aldım. 7.0 için kullandığım rom India (INS) CSC li olan 22.08.2018 tarihli 7.0 sürümünü kullandım.

Paylaşım için teşekkürler öncelikle. Arkadaşlar 8.1 den 7 ye dönmek için kullanabilirsiniz. Bunu odin üzerinden flashladıktan sonra 7.0 romunu attığınızda 8.1 versiyonundaki gibi binary hatası vermeyecektir ancak güncel olan bir 7.0 kullanmalısınız. Ben ilk olarak 2017 yılındaki 7.0 versiyonunu kullandım gene binary hatası aldım. 7.0 için kullandığım rom India (INS) CSC li olan 22.08.2018 tarihli 7.0 sürümünü kullandım.
Aldığın hatanın sebebi U2 Oreo'dan U1 Nougat yüklemeye çalışman :D

Geri
Üst Alt