Yardım Samsung Galaxy J7 Next RMM State Prenormal Sorunu

braveturks

Üye
Herkese merhaba,
Arkadaşlar elimde bir tane J701F android 9 sürümüne güncellendikten sonra dokunmatik çalışmamaya başlamış. Cihaza dokunmatik için rom atacağım fakat oem kilidi seçeneği cihazda aktif değil. Dolayısı ile stock rom dışında herhangi bir rom yüklenemiyor. RMM State Prenormal dediğimiz durum söz konusu.
Böyle bir durum ile daha önce karşılaşan var mı? Çözümü varsa ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız arkadaşlar çok teşekkür ederim.

İnternette bulduğum bilgiler cihazın bir hafta kadar açık kalması vs. şeklinde idi.
WhatsApp Image 2019-12-26 at 13.10.50.jpeg

Herkese merhaba,
Arkadaşlar elimde bir tane J701F android 9 sürümüne güncellendikten sonra dokunmatik çalışmamaya başlamış. Cihaza dokunmatik için rom atacağım fakat oem kilidi seçeneği cihazda aktif değil. Dolayısı ile stock rom dışında herhangi bir rom yüklenemiyor. RMM State Prenormal dediğimiz durum söz konusu.
Böyle bir durum ile daha önce karşılaşan var mı? Çözümü varsa ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız arkadaşlar çok teşekkür ederim.

İnternette bulduğum bilgiler cihazın bir hafta kadar açık kalması vs. şeklinde idi.
Hocam Cihaz Acılıyorsa Otg Mause Takıp Cihazı Wifiye Bağlayıp Hesab Kurmanız Yeterli Olacaktır

Android 9 cihazlarda nck ve miracle ile yapılan yöntem işe yaramıyor, denedim.
@Hsyn.2121 çok teşekkür ederim. Hemen deniyorum. çok sağol

Herkese merhaba,

hüseyin hocamınızın dediği gibi otg ile oem vs açın.
Sonra twrp yüklenip custom rom kurulacak

Geri
Üst Alt