Çözüldü Samsung Galaxy J7 NXT SM-J701F U7 FRP Bypass|Google Lock Remove| Android 9 Pie

faraday59

Yasaklı
merhaba arkadaşlar bir çok yöntem denedim ama malesef olmuyor simcart bloke hariç

bu model tek simcartlı çift deyil konu hakkında bilgilerinizi aktarırsanız memnun olurum + kesinlikle cihaz yazılım düşmüyor bilginize

ÇÖZÜLDÜ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihazın U serisi 7 mi?
Combination dosyası yükleyip denediniz mi?

olmaz çift simkartlılar olabilir ama bu tek simkart indirmediğim yazılım kalmadı 9 düşürmek imkansız sanırım tek yapılacak simkart bloke etmek uygulaması zaten 9 güncelleme aldığında ciahzın güvenliği iki katına çıkıyor tek çaremiz simkart bloke

Ustam Sim Cart Yontemini Denedinizmi ?

sorunumu simkart yöntemiyle çözdüm yani kart çöp oldu ben bu sorunu başka yöntemle halletmek isterdim ama başka çare kalmadı sorun çözüldü umarım başka zaman konuya hakim olurum

sıkıntı yaşayan arkadaşlara uygulamalı gözterim

sorunumu simkart yöntemiyle çözdüm yani kart çöp oldu ben bu sorunu başka yöntemle halletmek isterdim ama başka çare kalmadı sorun çözüldü umarım başka zaman konuya hakim olurum

sıkıntı yaşayan arkadaşlara uygulamalı gözterim
Geçmiş olsun keşke çalışmayan bi hatta deneseydiniz

Geçmiş olsun. Konu doğru yere taşındı ve çözüldü olarak ön ek eklendi.

Cihaz U7 miydi?​

olmaz çift simkartlılar olabilir ama bu tek simkart indirmediğim yazılım kalmadı 9 düşürmek imkansız sanırım tek yapılacak simkart bloke etmek uygulaması zaten 9 güncelleme aldığında ciahzın güvenliği iki katına çıkıyor tek çaremiz simkart bloke

selamun aleyküm üstad bende de tek simli j701 var frp kıramıyorum ne yapabilirim?

Geri
Üst Alt