Yardım Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F Açılmıyor - No Command Hatası

mcbtasarim

Üye
g611 f cihazım stok rom alıyor fakat açılmıyor. erasing ekranında kalıyor ve sonra reset atıp no command hatası verıyor. Combination yükleyince açılıyor 4 5 saniye sonra reset atıp kapanıyor. telefonuya verdikte sonra böyle oldu bir daha kendine getiremedik. Telefon yurt dısı ustam.

Ekli dosyalar

• WIN_20190330_16_40_11_Pro.jpg
    WIN_20190330_16_40_11_Pro.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 33
  • WIN_20190330_16_41_17_Pro.jpg
    WIN_20190330_16_41_17_Pro.jpg
    122.1 KB · Görüntüleme: 35
  • WIN_20190330_16_42_46_Pro.jpg
    WIN_20190330_16_42_46_Pro.jpg
    103.3 KB · Görüntüleme: 42
g611 f cihazım stok rom alıyor fakat açılmıyor. erasing ekranında kalıyor ve sonra reset atıp no command hatası verıyor. Combination yükleyince açılıyor 4 5 saniye sonra reset atıp kapanıyor. telefonuya verdikte sonra böyle oldu bir daha kendine getiremedik. Telefon yurt dısı ustam.
Cihazı Download Mode Alıp Resim Atarmısınız Hocam

Burada Bu Dosyayı Odinle Yüklermisiniz

bu ekrandayken güç tuşuna basılı tutup ses açma tuşuna bir defa basın wipe data factory reset seçin işlem tamam

şimdi telefonu no command ekranında bir kaç kere recovery moda sokmaya calısırken ekranda samsung yazısı çıktı ve o ekranda dondu.
sonunda telefon açıldı fakat tekrardan donup reset atıyor. normalde bu kadar işlemin ardından orjinal imeisi görünmesi gerekirken path olan görünüyor. ne garip bir işe düştük ustalar. bunu nasıl çözecez?

ek olarak kapat dediğimde kapanıyor ama mavi ışık yanıp sönmeye devam ediyor. :D

şimdi telefonu no command ekranında bir kaç kere recovery moda sokmaya calısırken ekranda samsung yazısı çıktı ve o ekranda dondu.
sonunda telefon açıldı fakat tekrardan donup reset atıyor. normalde bu kadar işlemin ardından orjinal imeisi görünmesi gerekirken path olan görünüyor. ne garip bir işe düştük ustalar. bunu nasıl çözecez?

ek olarak kapat dediğimde kapanıyor ama mavi ışık yanıp sönmeye devam ediyor. :D
İlginç bir arıza olmuş. Combination yükleyip denediniz mi?

bu şekilde kaç dakika bekledi ? bana rast geliyor böyle cihazlar aynı işlemi yapıp 10 15 dakika bekliyorum çözülüyor.
yine aynı arızayı verirse aynı romu z3x ten seçenekler bölümünü yeniden bölümlendir,efs temizle,ve boot güncelle seçenekleri işaretleyerek tekrar yükleyin

dün Cihaza 7.1.1 yükledim oem kilidi açık olmasına rağmen şifre istedi sonra combination yükledim şu an donma yok

cihaz şuan combination durumunda mı hocam ?

G611FF olmasın o cihaz

Son düzenleme:
cihaz zaten g611f

Cihaza combination yükleyip deneyin sorun devam ederse cihazın mmc yanmış olabilir

telfonun ilk problemi ne idi yani ne icin telfoncuya apardiz

Geri
Üst Alt