Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F Android 9.0 IMEI Repair + Patch İşlemi

Fraddy77

Yasaklı
Arkadaşlar Merhaba Samsung Galaxy J7 Prime 2 (G611F) Android 9.0 Pie Güncellemesi Almış Cihazlara Anlattığım Yöntemle Repair ve Patch Yapabilirsiniz.

Aşağıdaki Linkten Dosyayı İndirip Odin, Z3X, Chimera vs Herhangi Bir Şekilde Flaşlayın Cihaza.

Android 7.1.1 e Düşecek Ondan Sonra Eski Yöntemlerle Kolaylıkla İşlemleri Yapabilirsiniz. :)

şifre: GDF@A-1RAJA_SAMSUNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Direk android 9.0 sürümünde direk yapılıyor.

chimera ile root yapıyorum hangi root'u kullanmalıyım
Cihaza recovery modda hard reset format atın. Ardından direk download moda alın Combination yükleyin.

Ardından yazılımı yükleme yaparken odin ile CP seçmeden yükleyin.

Yazılımı yükledikten sonra root yapın. Ve patch işlemini yapın. Sonuç yazın.​

Cihaza recovery modda hard reset format atın. Ardından direk download moda alın Combination yükleyin.

Ardından yazılımı yükleme yaparken odin ile CP seçmeden yükleyin.

Yazılımı yükledikten sonra root yapın. Ve patch işlemini yapın. Sonuç yazın.
Şu anda cihaz elimde değil
Downgrade ile yaptım

Evet Arkadaşlar. OneUI Üzerinde Magiski Kullandım ben çalışıyor. Denenebilir. 9.0 Cihaz Düşerse Elinize Magiskle Rootlayıp Repair Yapmayı Deneyebilirsiniz. Olumlu Sonuç Alan Olursa Yazarsınız.

Evet Arkadaşlar. OneUI Üzerinde Magiski Kullandım ben çalışıyor. Denenebilir. 9.0 Cihaz Düşerse Elinize Magiskle Rootlayıp Repair Yapmayı Deneyebilirsiniz. Olumlu Sonuç Alan Olursa Yazarsınız.
Ben genelde hep magisk ile yapıyorum.

g611FF
one uI. 1.1
android 9.0
g611ffddu1csd8
güvenlik yaz.mayıs 2019
android güvenlik yazılımı sürümü 1 mayıs 2019
knox.3.3 level 28

modeli için repair işleminini bugun itibari ile gerçekleştirdim.
magisk sistem açıkken root olmadı.
twrp cihaza uygun bulamadım.

uyguladığım işlem chimera ile rootsuz ime repair ardından konu sahibinin linkindeki dosyanın şifreli olması nedeni ile bu linkten:
StackPath
burdanda ulaşılabilir Download Samsung J7 Prime 2 SM-G611FF Firmware G611FFDDU1ARD1 REV U1 File Free | BoxWares
android 7 yükleyip chimera ile root ve sertifikaladım ve cihaz aktif.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Rar Şifresi Bırakmayı Unutmuşum Pardon. Evdeyim Şuan Yanımda Yok Şuan Yarın Paylaşırım Burdan Şifreyi. :)

Geri
Üst Alt