Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F Ekran Kilidi Unuttum

• Konbuyu başlatan thuglifetr
  • Başlangıç tarihi
T

thuglifetr

Selamlar. Biraz araştırmayla ekran kilitlerini kırmada dongle kullanıldığını gördüm başarılı bir çok örnekleri forumda var. Dongle olayı ücretli olduğunu gördüm bilgilendirenlerde oldu. sorunum şu ki dongle kullanmayı bilmiyorum araştırarak yapabileceğime inanıyorum üstelik para olayını yatırmak işimede gelmedi çünki tek seferlik bir işlem. ÜCRETSİZ bir program kullanıp 4 hanelik bir ekran şifresini nasıl silebilirim. yardımcı olan herkese iyi forumlar.

Samsung galaxy j7 prime 2 SM-G611F

download modunda frp ve oem lock on mu off mu ?

download modunda kapalı oldugunu nasıl göreceğim kapatma + menü + ses kısma tuşuna basılı tuttuğumda volume up continue yazıyor yoksa tekrar başlat diyor.
Volume up yanı ses arttırma tuşuna bir kez basın.
orada frp status : ON- OFF
OEM LOCK : ON-OFF
yazar. hangileri yazdıgını söyleyin

bunu bir ihtimal deneyin ;
TIKLA

Olma ihtimali düşük.
olmaz ise dosya satın alıcaksınız

işlem başarılı olursa direk recovery açılacaktır. reboot systeme tıklayın açılır.
hocam belgelerin silinmesini istemiyorum bu silecek birşeymi ve nasıl kullanacağımıda söylesen süper olur.
Odinden flashlayin. Fail vermezse Recovery acilacak. Ordan direk reboot system yapin. Acilinca sifre olmicaktir. Bu kadar

Selamlar. Biraz araştırmayla ekran kilitlerini kırmada dongle kullanıldığını gördüm başarılı bir çok örnekleri forumda var. Dongle olayı ücretli olduğunu gördüm bilgilendirenlerde oldu. sorunum şu ki dongle kullanmayı bilmiyorum araştırarak yapabileceğime inanıyorum üstelik para olayını yatırmak işimede gelmedi çünki tek seferlik bir işlem. ÜCRETSİZ bir program kullanıp 4 hanelik bir ekran şifresini nasıl silebilirim. yardımcı olan herkese iyi forumlar.

Samsung galaxy j7 prime 2 SM-G611F
Recovery ve downlaod ekleyin bakalım

Geri
Üst Alt