FRP Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F FRP Reset İşlemi

bu telefona combinasyon attım Galaxy on7 oldu inşallah yazılımdada öyle olmaz Çünkü cihazda J7Prime2 Yazıyordu

Marka/ModelMarka: SAMSUNG Model Bilgileri: SM-G611F GALAXY J7 PRIME2

ya böyle birşey olamaz ya tam 3 saat 13 dk dır bir yazılım daha inmezmi ya

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F cihazının nasıl google account sorunu ortadan kalkar onu anlatacağım.

Bu işlemde lütfen en son sürüm odin programını kullanın.

İndirilecekler;

1. En son sürüm odin burada bulunan konuda tüm odin sürümleri mevcuttur indirin.
2. Combination dosyasını indirin.

3. Stock Android 7.1.1 indirin.

Yapılışı;

1. Önce odin son sürüm ile combinasyon dosyasını Samsung Galaxy J7 SM-G611F cihazına yükleme yapalım.
2. Cihaz açıldığı zaman ayarlardan usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. Ayrıca hesap makinesine girip *#0808# yapıp adb açın.
3. Cihazı kapatın ve download moda alın.
4. Stock android 7.1.1 yazılımını odin ile yükleme yaparken.
AP > AP
BL > BL
CP > CP
CSC > HOME CSC
seçerek yükleme yapın.
5. Cihaz ilk açılışta geç açılır. Açılmaz ise recovery moda girerek format atın.

Aşağıdaki resimlere bakarakta 2. Maddedeki işlemleri uygulayabilirsiniz.

a488e33fa608da7b11b63767bcd34214.jpg

c3157b9854889f3b5a38963cf3e3a7c1.jpg

2eacc71721030a656a96a8ef637281e4.jpg

a9ecb8a81c7df69ec1afeb62b8127a39.jpg

9c1729fc70970c96f74b926a6643a2fd.jpg

e5943d3a1cb576dfdcf2e27bc2c5816d.jpg

65932991be46c849f1beb490d3059c0d.jpg

ad9a56e46ef036927d21f6c78fe88d8f.jpg

a2f2d96b8d2b028c7ae43251cadd8e1f.jpg

b37df818a474ad61b4c63910c977782a.jpg

'Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz' hatası alanlar için COMBINATION_ODD_FA71_G611FDDU1AQL8_BoxWares.zip dosyayı drive kaydedip kopya oluşturarak indirin...

güncel versiyon android 9 içinde işe yarar mı bu yöntem hocam. andro 7 ye düşer mi cihaz

Evet Sürüm Düşürme İşlemi Yapabilrsiniz
teşekkür ederim cevabınız için bu verdiğiniz 7.1.1 sürüm düşürebilir değil mi doğru anladım direkt uygulayabilirim bir konuda farklı bir rom vermişler sürüm düşürmek içinde buda oluyor mu

teşekkür ederim cevabınız için bu verdiğiniz 7.1.1 sürüm düşürebilir değil mi doğru anladım direkt uygulayabilirim bir konuda farklı bir rom vermişler sürüm düşürmek içinde buda oluyor mu
7.1.1 Olan Stok Romlarla Sürüm Düşürme İşlemi Yapabilrsini

7.1.1 Olan Stok Romlarla Sürüm Düşürme İşlemi Yapabilrsini
ustam çok teşekkür ediyorum son bir sorum olacak cihaz android 9 frp den anlattığınız gibi işlemleri yaptım.
1.Cihaz açılışta samsung galaxy on7 prime olarak açılıyor.
2.Cihazda Mobil Veri Açılmıyor.Wifi ve aramada herhangibir problem yok.
EDiT (TEKRAR FABRİKA YAPINCA SORUN ÇÖZÜLDÜ)
Türkiye cihazı.
Nasıl Sorunu Çözebilirim acaba sürüm düştüğümüzde modem hatası mı oluyor güncel versiyon m kurmamız lazım
varsa link verirseniz çok sevirinim.
on7 açılış devam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam çok teşekkür ediyorum son bir sorum olacak cihaz android 9 frp den anlattığınız gibi işlemleri yaptım.
1.Cihaz açılışta samsung galaxy on7 prime olarak açılıyor.
2.Cihazda Mobil Veri Açılmıyor.Wifi ve aramada herhangibir problem yok.
Türkiye cihazı.
Nasıl Sorunu Çözebilirim acaba sürüm düştüğümüzde modem hatası mı oluyor güncel versiyon m kurmamız lazım
varsa link verirseniz çok sevirinim.
Recovery Modda Resim Atarmısınız.
Uygun Yazilim Dosyasını Atıyım.

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

çok dertliyim :D hata veriyor ustam benle alakalı sanırım

G611FXXU1CSI1-(ODD)(Firmware 4 Files) (Android 9 Pie).zip.zip
bunu yükleyin yükledikten sonra hardreset atmayı unutmyın.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

Çözüldü - Google Drive Kota Limiti Hatası çözümü

Dosyayı Kendi Drivenize Kaydedin My Driveye Girip Dosyayı Kopyalayın Ve kopyaladıgınız Dosyayı İndirin.

Hocam telefonumda desen kilidi var açamıyorum. Açmak içinde frpyi bypass etmem gerekiyor ama söylediğiniz işlemlerle bir yere varamıyorum. Ben telefonu açmadan frpyi nasıl kaldırabilirim.

Hocam telefonumda desen kilidi var açamıyorum. Açmak içinde frpyi bypass etmem gerekiyor ama söylediğiniz işlemlerle bir yere varamıyorum. Ben telefonu açmadan frpyi nasıl kaldırabilirim.

Telefonu açmaktan kastınız nedir ? içini açmanıza gerek yok combination yükleyin sonra normal yazılım yükleyin.

Geri
Üst Alt