Yardım Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan latif43
  • Başlangıç tarihi
L

latif43

Merhaba, 7.1.1 e düşürüp mrootu flashladım ancak z3x samsung tools repair kısmında abd kısmında cihaz gözükmüyor sorun nedir ?

Merhaba, 7.1.1 e düşürüp mrootu flashladım ancak z3x samsung tools repair kısmında abd kısmında cihaz gözükmüyor sorun nedir ?
forum kuralları
konu başlığını daha açıklayıcı yazınız ve konuyu lütfen doğru yere açınız ve forum kurallarını okuyunuz
konu başlığı tarafımca düzenlenip taşınmıştır

telefonun geliştirici seçeneklerini açtınız mı ordan usb hata ayıklamayı açmanız lazım

Son düzenleme:
açık mroot yükledikten sonra ana menüye düşmüyor cihazın sıfırlanması isteniyor 2 kere sıfırladım sonuç aynı orada kalıyor
Mroot dosyası uymamış. Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atın yardımcı olayım.

Mroot dosyası uymamış. Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atın yardımcı olayım.
grygmN.jpg
Hocam bu şekilde telefon sıfırladıktan sonra da bu şekilde

Moderatör tarafında düzenlendi:
forum kuralları
konu başlığını daha açıklayıcı yazınız ve konuyu lütfen doğru yere açınız ve forum kurallarını okuyunuz
konu başlığı tarafımca düzenlenip taşınmıştır

telefonun geliştirici seçeneklerini açtınız mı ordan usb hata ayıklamayı açmanız lazım
Hocam z3x box ile repair yapacağız o yüzden oraya açmıştım konuyu yarına yetişmesi gereken bir cihaz. Sadece rom-root işi değil anlayacağınız. Bu arada PIT error veriyor şimdi tekrar flashlamayı denedim.

odin ile yükleme yapın daha sonra tekrar root işlemi için

burada konuya bakabilirsiniz

odin ile yükleme yapın daha sonra tekrar root işlemi için

burada konuya bakabilirsiniz
Zaten o konudaki yönergeleri yaptım mroot atılmadı 2 gündür PIT kısmında hata verdi. Daha sonra herhangi bir root atılınca abd görebileceği söylendi twrp attım yine görmedi. Şimdi mroot pit hatası vermedi flashladı açılınca sıfırlama isteğini onayladım twrp açılıyor sıfırlıyor sonra tekrar sıfırlama isteği geliyor. Odinden de attım aynı. Twrp nin silinmesi gerek değil mi mroot tan sonra ?

Cihazın recovery veya download mod ekranını konuya atarmısınız.
Cihaza yeniden 7.1.1 android sürümünü yükledim tertemiz sıfırdan mroot attım hepsi başrılı sıfırla seçeneği geldi sıfırladım normal açıldı telefon hata ayıklamayı da açtım şimdi download moda alıp samsug tool 34.6 ile repair kısmındaki abd kısmında cihaz gözükmüyor.

YQJLRj.jpg

8aQvok.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihaza yeniden 7.1.1 android sürümünü yükledim tertemiz sıfırdan mroot attım hepsi başrılı sıfırla seçeneği geldi sıfırladım normal açıldı telefon hata ayıklamayı da açtım şimdi download moda alıp samsug tool 34.6 ile repair kısmındaki abd kısmında cihaz gözükmüyor.

YQJLRj.jpg

8aQvok.jpg

Açık olacak cihaz. Download modda değil.

Geri
Üst Alt