Root Samsung Galaxy J7 Prime 2 (SM-G611F) Oreo 8.0.0 TWRP ve SuperSU

• Konbuyu başlatan 3mir
  • Başlangıç tarihi
3

3mir

Merhaba, Telefonum Samsung J7 Prime 2 (SM-G611F) modeline güncelleme geldi ve Android Oreo 8.0.0 için TWRP ve SuperSU dosyalarini ariyorum. youtube vb yerlerde twrp ve supersu 7.1.1 için çekilmiş. Güncelleme geleli baya oldu ama hala bu dosyalar bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden Teşekürler.

Merhaba, Telefonum Samsung J7 Prime 2 (SM-G611F) modeline güncelleme geldi ve Android Oreo 8.0.0 için TWRP ve SuperSU dosyalarini ariyorum. youtube vb yerlerde twrp ve supersu 7.1.1 için çekilmiş. Güncelleme geleli baya oldu ama hala bu dosyalar bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden Teşekürler.
Android 7.0 için olan twrp android 8.0 için de olur. En basit yöntemi şu şekilde yapılır. Buyrun

Android 7.0 için olan twrp android 8.0 için de olur. En basit yöntemi şu şekilde yapılır. Buyrun
TWRP hangisini indiricem link verebilirmisin.
Yanıtın için teşekürler

Birşey sorucam. Ben 7.1.1 için TWRP kurdum ama TWRP a giriş yapmaya çalışınca Komut Yok diyor. bende bundan dolayı 8.0.0 sürümü bulmaya çalışıyorum. Sorunun hatasını biliuormusun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
TWRP hangisini indiricem link verebilirmisin.
Yanıtın için teşekürler

Birşey sorucam. Ben 7.1.1 için TWRP kurdum ama TWRP a giriş yapmaya çalışınca Komut Yok diyor. bende bundan dolayı 8.0.0 sürümü bulmaya çalışıyorum. Sorunun hatasını biliuormusun.
Twrp veya başka birşey ile uğraşmanıza gerek yok. Yukarıda attığım linkte detaylı root Anlatımı mevcuttur.

Cihazın şu an üzerinde bulunan yazılım indirin ve boot.img dosyasını root edip tekrar cihaza yükleyin. İşlem bu kadar.

usta root yaptım repair de yaptım ama sebeke geliyor sonra sebeke O elips oluyor aag yok gidip geliyor neden böyle oluyor G610F U1 8.0.1 Octapus ile yapıldı

usta root yaptım repair de yaptım ama sebeke geliyor sonra sebeke O elips oluyor aag yok gidip geliyor neden böyle oluyor G610F U1 8.0.1 Octapus ile yapıldı

öncellikle G611F konusunda G610F cihazı paylaşıyorsunuz... Ayrıca Octopus log veya ekran resmi paylaşın ki yardımcı olalım....

Burası uygun konu değil. Sitede uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

Geri
Üst Alt