hocam eksiksiz yapmama rağmen NG ye düşüyor napabilirim?

arkadaşlar hayırlı işler g611ff burdaki romu yükledim cihaz drk hatası veriyor açılmıyor direk recover moda giriyor çıkmıyor

arkadaşlar hayırlı işler g611ff burdaki romu yükledim cihaz drk hatası veriyor açılmıyor direk recover moda giriyor çıkmıyor
Ben Herhangi Bi Link Vermedim Konuda Root Yapın Cİhaza Düzelir Hocam

ustam mroot atıyom bu sferde açılışta reset atıyor cihaz açılmıyor yani twrp den yüklim dedim sd kartı ve otg yi görmüyor bi yardım
Mroot Yüklenmiyor o cihaza Bendde denediim ama acılışta kalıyor twrp var sitede ustam

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611FF 7.1.1 IMEI Repair İşlemi Nasıl yapılır onu anlatacağım.

İşlemleri Yapabilmeniz İcin Elinizde Z3X Box Olasmsı Lazım
Imeı Reparir İşlemini Z3X box G611F Üzerinden Yapabilirsiniz.

Bunlar Ücretli Boxlardır Genelde Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur.

Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
Ekli dosyayı görüntüle 2169
Ekli dosyayı görüntüle 2170
tşk

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611FF 7.1.1 IMEI Repair İşlemi Nasıl yapılır onu anlatacağım.

Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
tşk

tşk

Z3x şhell G611FFDDU1ARG2_ODI1A Yazıılımını indirip yükleyip İşlemleri Tekrrdan yapın
Benim cihazım g611ff bu yazılım üzerinde z3x de modem okunuyorda hata alıyorum cihazı benden önce rootlamışlar rootlu geldi ama hata alıyorum sıfırlayıp tekrar rootlasam sizce düzelirmi ? 7.1.1 1 haziran 2018 güvenlik.

Geri
Üst Alt