Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611FF 7.1.1 IMEI Repair İşlemi Nasıl yapılır onu anlatacağım.

İşlemleri Yapabilmeniz İcin Elinizde Z3X Box Olasmsı Lazım
Imeı Reparir İşlemini Z3X box G611F Üzerinden Yapabilirsiniz.

Bunlar Ücretli Boxlardır Genelde Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur.

Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
5.PNG

6.PNG

Son düzenleme:
Reading data... error (1)
Initialization zTool... error (0 1)
Try downgrade modem if possible

Done with Samsung Tool PRO v.34.6

hatasını alıyorum

Reading data... error (1)
Initialization zTool... error (0 1)
Try downgrade modem if possible

Done with Samsung Tool PRO v.34.6

hatasını alıyorum
Z3x şhell G611FFDDU1ARG2_ODI1A Yazıılımını indirip yükleyip İşlemleri Tekrrdan yapın

yok mu yardım edecek Z3x şhell G611FFDDU1ARG2_ODI1A yükledim açılıyor ama mroot atınca kapanıp açılıyor kendi roomunda repair işlemendi hata veriyordu

yok mu yardım edecek Z3x şhell G611FFDDU1ARG2_ODI1A yükledim açılıyor ama mroot atınca kapanıp açılıyor kendi roomunda repair işlemendi hata veriyordu
Üzerinde bulunan yazılımın içinden boot.img dosyasını alıp EFT Dongle ile root edip deneyin.

tmm da usta bu konu başlığı g611ff değil mi bende onun aldına olmuyor yazımdım bana Z3x şhell G611FFDDU1ARG2_ODI1A bunu yükleyin tekrar deneyin dendi bende aynısını yaptım mrootu kabul etmedi cihazım g611ff repair yapmak istiyorum

tmm da usta bu konu başlığı g611ff değil mi bende onun aldına olmuyor yazımdım bana Z3x şhell G611FFDDU1ARG2_ODI1A bunu yükleyin tekrar deneyin dendi bende aynısını yaptım mrootu kabul etmedi cihazım g611ff repair yapmak istiyorum
Başarı raporundaki yazılımı yükleyin ve cihazı root edin. Sonra işlemleri yapın. Biz başarılı olmuşsak sizde yaparsınız.

hocam benim cihazım da g611f şu an kendi kendine kapanıp açılıyor. işlemleri bana detaylı anlatırmısınız

hocam benim cihazım da g611f şu an kendi kendine kapanıp açılıyor. işlemleri bana detaylı anlatırmısınız
Burası Uygun Konu Değil Lütfen Sorununuzla İlgili Konu Acın Yardımcı Olunacaktır

g611ff nasıl oluyor ustam

Geri
Üst Alt