Samsung Galaxy J7 Prime Format Sonrası Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan unhpy91
  • Başlangıç tarihi
U

unhpy91

merhaba çok zor durumdayım
telefonu fabrika ayarlarına döndürmek zorunda kaldım ve şebeke gitti
telefoncu da 60 tl istedi ama şu sıralar zor durumdayız babama masraf çıkarmak istemiyorum
hayrına uzak masaüstü bağlantısıyla bu sorunu halledecek biri var mı
lütfen yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli kardeşim cihaz daha önce imei repair işlemi görmüş
bu yüzden sıfırlmadan sonra certi uçuyor
cihaza cert pack yapılması lazım bu işemi yapabilmek için ücretli araçlar kullanılıyor
yapabiliceğimiz pek bir şey yok uygun fiyat veren bir yere götür

Cihazi rootlu bir sekilde hazirla o sekilde götür. Sadece patch yapılacağını söyle. Daha uyguna yaparlar belki de almazlar bisey

Merhaba sizleri rahatsız ediyorum kusura bakmayın bende de g611f prime 2 cihazı var imei Repair Yapılmış şekilde aldım fabrika ayarlarına dönünce cert patch işlemi bozuluyor bunun kalıcı bir işlemi yok mu fabrika ayarlarına dönünce cert patch ten harici root işlemide bozuluyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba sizleri rahatsız ediyorum kusura bakmayın bende de g611f prime 2 cihazı var imei Repair Yapılmış şekilde aldım fabrika ayarlarına dönünce cert patch işlemi bozuluyor bunun kalıcı bir işlemi yok mu fabrika ayarlarına dönünce cert patch ten harici root işlemide bozuluyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim
cihazdaki rootu kaldırmazsan yada format atmazsan cihaza cert bozulmaz

Affınıza sığınarak bir sorum daha olacak. Fabrika ayarlarına dönünce root kalkıyor mu

Tekrar dan rahatsız ediyorum sizi ben tamirci değilim benim cihazımda root olarak twrp supersu yüklü telefonu sifirlamayi düşünüyorum root silinecek büyük ihtimalle benim merak ettigim şey rootsuz cert onarımı yapılır mı

Tekrar dan rahatsız ediyorum sizi ben tamirci değilim benim cihazımda root olarak twrp supersu yüklü telefonu sifirlamayi düşünüyorum root silinecek büyük ihtimalle benim merak ettigim şey rootsuz cert onarımı yapılır mı
Yapılmaz. Ayrıca boot.img üzerinden yapılan root ise silinmez. Ama twrp üzerinden yapılmış ise silinir.

Geri
Üst Alt