Samsung Galaxy J7 Prime G610F - FRP ON Veri kaybı olmadan ekran kilidi nasıl kırılır ?

enesbasar1

Üye
Öncelikle forumda yeniyim kusurum varsa affola.

Başlıktada belirttiğim gibi ekran kilidi kırmam gerekiyor verileri kaybetmeden.

TWRP yüklenmeye çalışıldı malum FRP ON var yüklenmedi.

Ekli dosyalar

• IMG_20190123_122215.jpg
    IMG_20190123_122215.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20190123_122435.jpg
    IMG_20190123_122435.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 12
Cihazın android sürümü 8.1.0 olmuş. Elinizde profesyonel araçlar olması lazım. Octoplus veya EFT Dongle var mı?

Malesef yok. Araştırma yaptımda bunlar dışında yapma ihtimalimiz yok mu ücretsiz tool'lar ile.
Ne yazıkki yok. Android sürümü düşürme yapsanız bu sefer emin değilim ama içindeki bilgileri silme ihtimali var. Daha aşağı sürümlerde sitede yöntemler ve dosyaları mevcut.

Ne yazıkki yok. Android sürümü düşürme yapsanız bu sefer emin değilim ama içindeki bilgileri silme ihtimali var. Daha aşağı sürümlerde sitede yöntemler ve dosyaları mevcut.
evet biliyorum bayada araştırdım zaten ama elimizde profesyonel araç olmadan da var mıdır bi yolu diye baktım sanırım tek yöntem bundan sonra samsung cihaz alan arkadaşlar cihaza direk twrp yüklemeliler daha sonra böyle sıkıntılardan kurtulmak için şansları olabilir.

evet biliyorum bayada araştırdım zaten ama elimizde profesyonel araç olmadan da var mıdır bi yolu diye baktım sanırım tek yöntem bundan sonra samsung cihaz alan arkadaşlar cihaza direk twrp yüklemeliler daha sonra böyle sıkıntılardan kurtulmak için şansları olabilir.
Evet ama bu seferde android güncellemesi alamazlar. Android sürümünü istersen düşürmeyi dene bende elimde bir yazılım var. Denersen atayım. Kilit kırıyor diye not almışım.

7 ye düşürmen gerekiyor bunun için sadece ap seçeneğini tıklayarak yapabilirsin bilgiler silinmez.
Data kendini kilitler. Cihazi sifirlamak ister. Daha once denemiştim. Eft de destek gelmis en basiti o yapar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt