Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Çöktü

• Konbuyu başlatan Ismail2229
  • Başlangıç tarihi
I

Ismail2229

S.a arkdslr hayirli bayramlar j7 on next telefonumun yazilimi cikti download girmiyor bazende giriyor yazilim attim hata ediyor ve suan download moduna girmiyor resim attim yazdim edbilecek varmi tkrar çalisirmi simdiden sagolun

Ekli dosyalar

• 20190813_192927.jpg
    20190813_192927.jpg
    570.9 KB · Görüntüleme: 29
S.a arkdslr hayirli bayramlar j7 on next telefonumun yazilimi cikti download girmiyor bazende giriyor yazilim attim hata ediyor ve suan download moduna girmiyor resim attim yazdim edbilecek varmi tkrar çalisirmi simdiden sagolun
Cihazın downloada girer.
Tekrar deneyin download görüntüsü okunacak şekilde atın yardımcı olalım
Konu başlığına ve içeriğine biraz daha dikkat edelim konu açarken

Hocam tlfon sarj almiyor suan dada download girmiyor bilgisayara takar takmaz bu yazi geliyor oda bir geliyor bir gidiyor bisey anlamadim

Tam modeli nedir?​

Ekli dosyalar

• 1565972007912188274525.jpg
    1565972007912188274525.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 11
Arkdslr ben 8.1 turkiye yazilimi denedim tam %90 aldi gene hata verdi birde 7.0 hindistan yazilimi denedim olmadi bilgisi olan varsa yardimci olursa iyi olur

Buradaki konuda yazılımın hızlı linki paylaşılmış indirip deneyin yine olmazsa bilgisayara geçince size yazılımı atarım
Bazen userdata kısmından hata veriyor öyle bir hata alırsanız userdata'yı seçmeden yükleyin
Yardıma ihtiyacınız olursa yazarsınız

hacı bu yazilimi da denedim olmadi ama daha once bende denedim oluyordu

bu user deta odinde normalde işaretlemeden yukluyorum ben

Geri
Üst Alt