Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.0 Yazılım Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan SironaX
  • Başlangıç tarihi
S

SironaX

Selamun Aleyküm öncelikle dün J7 Prime cihazıma 8.1.0 sorunsuz root postundan cihazıma rootlama işlemi yaptım ES Dosya Yöneticisi uygulamasına root izini verdim ama wifi şifrelerini görüntüleme yapamadım unroot işlemide olmuyor stock rom kurulmuyor cihaz güvenliğinde yetkisiz eylemler algılandı hatası veriyor yeniden başlat diyince imeim siliniyor şebeke gidiyor yardım edin

Selamun Aleyküm öncelikle dün J7 Prime cihazıma 8.1.0 sorunsuz root postundan cihazıma rootlama işlemi yaptım ES Dosya Yöneticisi uygulamasına root izini verdim ama wifi şifrelerini görüntüleme yapamadım unroot işlemide olmuyor stock rom kurulmuyor cihaz güvenliğinde yetkisiz eylemler algılandı hatası veriyor yeniden başlat diyince imeim siliniyor şebeke gidiyor yardım edin
Merhaba Hocam Yazılım Yüklerken Son Sürüm Odinle Yükelmeyi Deneyin

Merhaba Hocam Yazılım Yüklerken Son Sürüm Odinle Yükelmeyi Deneyin

Hocam bu şekilde hata veriyor son sürüm ile yapıyorum.

1-png.2772

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    597.2 KB · Görüntüleme: 219

İnternet bağlantım çok kötü indiremedim henüz, hocam sizin bu bana gönderdiğiniz boot dosyasını ben dün odin ile kurdum ama rootlu çalışan uygulamadan wifi şifreleri çıkmadı cihaz güvenliğini etkinleştirince imei sıfırlanıyor geride silemiyorum stock rom dahi kurulmuyor gizli bir root sanırsam bunu kökten nasıl kaldıracağız?

İnternet bağlantım çok kötü indiremedim henüz, hocam sizin bu bana gönderdiğiniz boot dosyasını ben dün odin ile kurdum ama rootlu çalışan uygulamadan wifi şifreleri çıkmadı cihaz güvenliğini etkinleştirince imei sıfırlanıyor geride silemiyorum stock rom dahi kurulmuyor gizli bir root sanırsam bunu kökten nasıl kaldıracağız?
Android 8 ve üzerinde göstermiyor şifreleri. Gosterse bile saçma sapan şifreler sallıyor
Android 7 lerde bile hepsinde göstermiyor

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Android 8 ve üzerinde göstermiyor şifreleri. Gosterse bile saçma sapan şifreler sallıyor
Android 7 lerde bile hepsinde göstermiyor

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boşuna rootladım cihazı o zaman kökten nasıl eski haline getirebilirim Hüseyin kardeşimin söylediği dosya indirme aşamasında ama aynı hatayı alıcam galiba başka çözüm yok mu?

Cihazın download ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Şimdi fark ettim değişmiş burası volume up power menü yapınca bu çıktı

Ekli dosyalar

• IMG-20190213-WA0019.jpg
    IMG-20190213-WA0019.jpg
    85.6 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG-20190213-WA0018.jpg
    IMG-20190213-WA0018.jpg
    98.2 KB · Görüntüleme: 11
Kardeşim düzeltelim şunları onunda fotosunu atacam şimdi sana valla sabah işe gidecem dün geceden beri bununla uğrasıyorum keşke yapmasaydım rot falan eski haline döndürelim telefonu
Atın bakalım.

Size verilen root dosyası içinde cihazın original boot.img dosyası da bulunuyor. Original Stock Boot diye yazması lazım. O dosyayı Odin ile AP kısmından yükleme yaparsanız cihazdan root kalkmış olacaktır. Sıfırlama isteyebilir. Yedeklerinizi alınız.

Ayrıca cihaza twrp kurmuşsunuz onu da düzeltmek için yazılım içinden 7zip programı ile sadece recovery.img dosyasını alın. Ve gene 7zip programı ile tar yapıp Odin programı ile AP kısmından yükleyin.

Cihaz eskisi gibi olacaktır.

Size verilen root dosyası içinde cihazın original boot.img dosyası da bulunuyor. Original Stock Boot diye yazması lazım. O dosyayı Odin ile AP kısmından yükleme yaparsanız cihazdan root kalkmış olacaktır. Sıfırlama isteyebilir. Yedeklerinizi alınız.

Ayrıca cihaza twrp kurmuşsunuz onu da düzeltmek için yazılım içinden 7zip programı ile sadece recovery.img dosyasını alın. Ve gene 7zip programı ile tar yapıp Odin programı ile AP kısmından yükleyin.

Cihaz eskisi gibi olacaktır.
Hocam dün bana sadece boot.tar diye dosya gönderdiniz içinde de bir tane boot.img dosyası var bahsettiğiniz Original Stock Boot diye bir şey yok ayrıca bu twrp nereden çıkmış ben rootu silmeye çalışırken yanlışıkla yükledim galiba onuda nereden gelmiş bilmiyorum açıkçası

Hocam dün bana sadece boot.tar diye dosya gönderdiniz içinde de bir tane boot.img dosyası var bahsettiğiniz Original Stock Boot diye bir şey yok ayrıca bu twrp nereden çıkmış ben rootu silmeye çalışırken yanlışıkla yükledim galiba onuda nereden gelmiş bilmiyorum açıkçası
Burada bulunan yazılımı indirip yükleyin. Cihazınızı sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Ayrıca Samsung USB driverlar pc'de kurulu olsun.

Geri
Üst Alt