Yeni konu aç...

Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
29 Ağu 2018
6,456
10,804
113
Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşağım Konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1.0 Mroot Dosyasıdır
ODİN AP den Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz
Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız
Kalıcı Root Dosyasıdır..
Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:
28 Şub 2019
12
3
3
Selamun aleyküm usta. Ben daha önce denemiştim ve verdikleri dosya telefonu bozmuştu zar zor kurtarmıştım sıfırladım şey yaptım bunu da denemek istiyorum ama bozulur mu?

Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
29 Ağu 2018
6,456
10,804
113
Selamun aleyküm usta. Ben daha önce denemiştim ve verdikleri dosya telefonu bozmuştu zar zor kurtarmıştım sıfırladım şey yaptım bunu da denemek istiyorum ama bozulur mu?
Cihazınızda Önemli Bilgilerniiz Varsa Yedek Alın Bilgileriniz Silinecektir.. Bozulma Gibi Bİ sorun Olmaz Ben Kendim Cihazda Denedim Herhangi Bi Sorun Cıkmadı

isahena

Yeni Üye
14 Nis 2019
4
7
3
Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşağım Konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1.0 Mroot Dosyasıdır
ODİN AP den Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz
Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız
Kalıcı Root Dosyasıdır..
Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.
[Gizli içerik][Gizli içerik]
usta dedıgını yaptım ama dogrulama basarısız dedi ne yapmak lazım ?

isahena

Yeni Üye
14 Nis 2019
4
7
3
usta sıfırlama yaptım rootolmadı cıhazın ıcınden sıfırlama yaomıyor tuş kombınızasyonundanda sıfırlama yapmıyor 5 sattır ugrasıyorum

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!