Bilgi Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1.0 Mroot

• Konbuyu başlatan sedat avcı
  • Başlangıç tarihi
S

sedat avcı

mroot 8.1.0 root dosyasini odin ile ap kısmından yukleme yaptim.Ama telefonda herhangi bir root yetkisi veren uygulama goremedim.Root test uygulamasi ilede test ettim genede root yok diyor ama ne hikmetse guvenli klasor ve samsung pas calismiyor kok dizinine erisildi diyor gel gelelim root yok.

mroot 8.1.0 root dosyasini odin ile ap kısmından yukleme yaptim.Ama telefonda herhangi bir root yetkisi veren uygulama goremedim.Root test uygulamasi ilede test ettim genede root yok diyor ama ne hikmetse guvenli klasor ve samsung pas calismiyor kok dizinine erisildi diyor gel gelelim root yok.
ustam mroot telefonda gözükmez ama root yetkisi istiyen her erişime girebilirsin

Boot üzerinden yapılan root şeklidir. Root cheker uygulaması ile root olduğunu görürsünüz. Bugün yaptım çünkü sorunsuz root isteyen uygulamalara erişim sağlıyorum.

Magisk Manager apk kurup deneme yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt