Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan kralistim11
  • Başlangıç tarihi
K

kralistim11

Selam arkadaşlar

vodafone den faturaya bir j7 prime SM-G610F aldım
'3 YIL kadar sonra imeiniz klonlanmıştır 19 kasım tarihinden önce kayıt yaptırıp 250 lira ödemelisiniz 'falan diye hattıma mesaj geldi telefonun android sürümü 8.1 Oreo z3x box da beceremedim yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı ?

Telefonda vodafone hattım kullanılabilirken türk telekom hattımı taktığımda
Bu telefona izin verilmiyor hatası ile karşılaşıyorum

elimde imei var telefona yeni imei atmaya çalışıyorum lütfen yardım edebilirmisiniz.

cihaz stock rom 8.1 android rootsuz

Selam arkadaşlar

vodafone den faturaya bir j7 prime SM-G610F aldım
'3 YIL kadar sonra imeiniz klonlanmıştır 19 kasım tarihinden önce kayıt yaptırıp 250 lira ödemelisiniz 'falan diye hattıma mesaj geldi telefonun android sürümü 8.1 Oreo z3x box da beceremedim yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı ?

Telefonda vodafone hattım kullanılabilirken türk telekom hattımı taktığımda
Bu telefona izin verilmiyor hatası ile karşılaşıyorum

elimde imei var telefona yeni imei atmaya çalışıyorum lütfen yardım edebilirmisiniz.

cihaz stock rom 8.1 android rootsuz
Cihazın Sürümünü düşürüp İşlem Yapın Hocam G610F 8.1 Destek Vermiyor Boxlar

Cihazın Sürümünü düşürüp İşlem Yapın Hocam G610F 8.1 Destek Vermiyor Boxlar

Hocam yapmam gereken işlemleri sırası ile anlatabilirmisin dünyalar kadar dosya indirip durdum çok zor durumdayım herşey herşeye karıştı artık telefonumu kullanmak istiyorum :(

işlemler yapılırken kafamdaki soruyu sizlere danışmak istiyorum peki şöyle bi yöntem mevcut mu efs yedeği alıp efs yedeği içindeki imei yi değiştirip yeni efs olarak değiştirilmiş yedeği yüklemek ?
Malesef efs yedeği alıp içini açamazsınız.

G610F 8.0.1 imei rapir mümkünmü z3x le

Geri
Üst Alt