Root Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1 Root Dosyası

ByMeftuN

Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1.0 Root dosyasını paylaşacağım.

Kendi uploadedim chimera rootudur

ROOT

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1.0 Root dosyasını paylaşacağım.

Kendi uploadedim chimera rootudur

ROOT
Paylaşım için teşekkürler. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

Bu dosyayi odin ile yazsak yeterli değil mi yoksa chimera ile yazmak şart mı?

wifi bağlantısını mı kastediyorsun? o ise ben de çalışıyor. root işlemini başarıyla yaptım, şu anda telefon eski uygulamaları yeniden yüklemekle meşgul.
hayır normal şebeke gidiyor hat cekmiyor sadece acil aramalar oluyor

bi gelişme bulan var mı...
şebeke ve modem hatası olmayan root yada uygun 8.1 yazılım var mı!!!

Bunlar fasa-fiso boşuna uğraşmayın android 8.0 to 7.0 + tuş kombinasyonu reset(oem açık şekilde) daha sonra cf autorot odin le işlem tamam...

Bunlar fasa-fiso boşuna uğraşmayın android 8.0 to 7.0 + tuş kombinasyonu reset(oem açık şekilde) daha sonra cf autorot odin le işlem tamam...
Kullanıcı android 8.0 üzerinden root yapmak istiyorsa bu yöntemi kullanabilir. Sizin dediğiniz downgrade işlemi yapıldığı zaman android 7 olacak cihaz. Herkes android 7 kullanmak istemeyebilir.

Kullanıcı android 8.0 üzerinden root yapmak istiyorsa bu yöntemi kullanabilir. Sizin dediğiniz downgrade işlemi yapıldığı zaman android 7 olacak cihaz. Herkes android 7 kullanmak istemeyebilir.

Burada verilen root dosyası ile android 8.0 ile cihaz rootlanıyor ama z3x işlem yapmayıp modem hatası veriyor. u1 cihazlarda sonuç yok...

Burada verilen root dosyası ile android 8.0 ile cihaz rootlanıyor ama z3x işlem yapmayıp modem hatası veriyor. u1 cihazlarda sonuç yok...
Android 8.0 sürümünde şu an hiç bir box Samsung için destek vermiyor.

Root yükledim...Ancak telde hala root görünmüyor...Yüklenmedi diyor...

Geri
Üst Alt