Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1 TWRP Açmıyor

• Konbuyu başlatan yoyowcel
  • Başlangıç tarihi
Y

yoyowcel

J7 prime
G610FDDS1CTE4

Türkiye oreo 8.1 romu yüklü yazdığım kod için combination lazım.

Başka bir sorun daha var TWRP yükleyinnce cihaz durmadan kendini yeniden başlatıyor twrp moddan Sıfırlamalarda yapıyorum aynı durum devam ediyor birkaç tane twrp denedim hepsinde aynı.

J7 prime
G610FDDS1CTE4

Başka bir sorun daha var TWRP yükleyinnce cihaz durmadan kendini yeniden başlatıyor twrp moddan Sıfırlamalarda yapıyorum aynı durum devam ediyor birkaç tane twrp denedim hepsinde aynı.
oem açık mı twrp uymuyordur

bide ustam telefonda kg state prenormal olabilir download modda yazar. prenormalse eğer bu dosyayı rardan çıkart flash by odin yazan dosyayı ap den yazdır odinle sonra twrp yazdır

Ekli dosyalar

• KG_2.rar
    15.9 KB · Görüntüleme: 34
bide ustam telefonda kg state prenormal olabilir download modda yazar. prenormalse eğer bu dosyayı rardan çıkart flash by odin yazan dosyayı ap den yazdır odinle sonra twrp yazdır
öyle birşey yazmıyor, verdiğin linkteki twrp de olmadı. kendini yeniden başlatıp duruyor twrp atınca.

Moderatör tarafında düzenlendi:
J7 prime
G610FDDS1CTE4

usta nasıl ne işlem yapacaksınız cihaza acaba ?

uyguladım şimdi ardından twrp den wipe datada yaptım , yeniden başlatıp duruyor

Geri
Üst Alt