Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Paylaşacağım bu konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7.0 modeli için TWRP + ROOT dosyasını paylaşacağım
Verdiğim twrp dosyasını Odin vs. herhangi bir cihazla PDA/AP bölümünden yükleyin
Supersu dosyasını İnstall kısmından yükleyin Wipe Data yapın cihazı sıfırlayın
Tarafımca Denenmiştir

Gizli İçerik

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
daha önce kullandığim bilgisayarım da ki twrp ve Su dosyası 2 gündür gelen g610f leri yazılım atıp rootlamaya çalıştıgımda root çalışmıyor cihazı sürekli yeniden başlatıyor. halbu ki daha önce elimdeki G610FDDU1BRG2 yazılımı kullanıp elimde ki twrp i yükleyebiliyordum . 2 gündür root yapamıyrum .
şimdi tekrar G610FDDU1BRG2 bu yazılımı yükledim. sizin root dosyasını atıcam. anlamadım gitti. ek olarak cihazın içine atıyordum su dosyasını simdi sadece otg ile görüyor su dosyası buna da anlam veremedim . sizin dosyası da otg ile mi yükleyecegiz

twrp yüklemesinde wipe işlemi yapmadı failed verdi. daha sonra SU yü yükleyeyim dedim yine hata aldım en son da , Doğrulama Başarısız hatası geldi normal, sıfırla diyorum tekrar twrp ekranı geliyor :)

Twrp Yükledikten sonra Adwantec Wipe dan data yı mı seçeceğim sadece ?
G610FDDU1BRG2- INS- 7.0 android sürümü,
şuan tekrar bu yazılım yükledim.
Twrp yükledikten sonra daha önce hiç wipe işlemi yapmadan su yükleniyordu aynı bu yazılım da şimdi ne oldu bu işe bilgisayarım D: dosyalarım da duran sürekli kullanılan dosyalar dı ,

daha önce kullandığim bilgisayarım da ki twrp ve Su dosyası 2 gündür gelen g610f leri yazılım atıp rootlamaya çalıştıgımda root çalışmıyor cihazı sürekli yeniden başlatıyor. halbu ki daha önce elimdeki G610FDDU1BRG2 yazılımı kullanıp elimde ki twrp i yükleyebiliyordum . 2 gündür root yapamıyrum .
şimdi tekrar G610FDDU1BRG2 bu yazılımı yükledim. sizin root dosyasını atıcam. anlamadım gitti. ek olarak cihazın içine atıyordum su dosyasını simdi sadece otg ile görüyor su dosyası buna da anlam veremedim . sizin dosyası da otg ile mi yükleyecegiz
Burada

burdaki rootu kullanın cihaza ilk başta el formatı atın samsung gelmeden dowload moda al sonra root at işlem tama işlem sadece (7.0 icin geçerli)[/I][/B]

dosya elimde mevcut, sorun şu Cf-Auto-Root ile işlem yapılınca cihaza desen şifresi koyulunca şifreyi yazınca 20 saniye sonra desen kilidi açıyor. deseni çiziyorsun ve o ekran da bekliyor telefon. ama twrp ile rootlama yapınca bu sorun oluşmuyor. bu sistem calısıyor ancak dedigim gibi desen kilidi ile cihaz acılmaya calısldıgında biraz bekleme oluyor şimdi yaptım yaklasık 3 saniye de actı . ama baska cihazlar da denjedigimde yaklasık 15 saniye gibi bekleme süresi oldugunu gördüm.
Ustam supersu dosyasını yükleyince root olmuyormu

super su ile twrp den root olmadı, cf auto root ile rootlama işlemi yaptım. ancak desen şifresi yapıldıgında 3 veya 5 saniye gibi gecikme yaşanıyor denedim yaşanıyor müsteri bu durumda geri getiriyor , o sebepten twrp ile yapıyordum ama he hikmek ise elimde devamlı kullandıklarım da çalışmadı burda kini denedim o da calısmadı wipe yapmıyor failed data hatası aldım. auto root yapıp o şekilde verdim mecbur desen şifresi koymazlar inş :)

super su ile twrp den root olmadı, cf auto root ile rootlama işlemi yaptım. ancak desen şifresi yapıldıgında 3 veya 5 saniye gibi gecikme yaşanıyor denedim yaşanıyor müsteri bu durumda geri getiriyor , o sebepten twrp ile yapıyordum ama he hikmek ise elimde devamlı kullandıklarım da çalışmadı burda kini denedim o da calısmadı wipe yapmıyor failed data hatası aldım. auto root yapıp o şekilde verdim mecbur desen şifresi koymazlar inş :)
hocam once 7.0 rom at sonra cf root yap desen geç acılma yapmaz :)

Benim telefon FRP durumda twrp atınca fotoğraftaki hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    93.1 KB · Görüntüleme: 37
Geri
Üst Alt