Bilgi Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7 FRP Reset

resetten sonra google hesabı istiyor youbeden çok baktım ama bulamadım....

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-12 at 15.13.57.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-12 at 15.13.57.jpeg
    107.8 KB · Görüntüleme: 28
6.0.1 de wifiye bağla sonra bi aşagıdan başka wifiye parola gir sonra şifre görünür yap kopyala dedin zaman google çıkıyor google ye gir oraya dosya yöneticisi yaz ve gir sd karttan android gam6 apk yükle sonra QuickShortcutMaker apk yükle ortan google hesap yöneticisine gir aşada hesap ve eposta ekle yerine gir sonra hesap ekle bu kadar

6.0.1 de wifiye bağla sonra bi aşagıdan başka wifiye parola gir sonra şifre görünür yap kopyala dedin zaman google çıkıyor google ye gir oraya dosya yöneticisi yaz ve gir sd karttan android gam6 apk yükle sonra QuickShortcutMaker apk yükle ortan google hesap yöneticisine gir aşada hesap ve eposta ekle yerine gir sonra hesap ekle bu kadar
usta olmuyor

Telefona factory reset atın recovery menüden açılınca başka bir cihazdan internet paylaşımı yapın o ağa bağlanın ve en son menüye kadar ilerleyin daha sonra bilgisayarınıza EasySamsungFrp programını indirin . Programı açıp cihazı usb kabloyla bilgisayara bağlayın . Bypass FRP butonuna basın ve telefonunuza bakın bir süre sonra bir link penceresi gelecek görüntüle yazısına dokunun sizi internet tarayıcısına yönlendirecek . Tarayıcıdan frpfile vnrom ya da addrom gibi bypass sitelerinden birine girin . Settings yazısına dokunun sizi ayarlar menüsüne gönderecek . Biyometrik Güvenlik ayarları > Diğer güvenlik ayarları > Cihaz Yöneticileri menülerini takip edin . Find Device tıklayıp devre dışı bırakın . Ayarlar > Uygulamalar > Google Play services devre dışı bırakın ardından Google play store devre dışı bırakıp geri tuşlarıyla tarayıcıya dönün . GSMEdge Remote apk sını indirip kurun . Tekrar ayarlar menüsüne site üstünden zıplayıp Hesaplar bölümünden Google hesabı ekleyin . Ardından uygulamalar dan devre dışı bıraktınız Google Play Store ve Google play Services uygulamalarını tekrar aktif edin cihaz yöneticisinden find device aktif edin ve yeniden başlatın . Kurulum yapın açılacaktır . Açıldıktan sonra uygulamalar bölümünden gsmedge remote kaldırın hata yazıları duracaktır . Geçmiş olsun . Android 6 görmüştüm 7 olunca editledim .

Merhaba. Aynı sorunu yaşıyorum bende güncel bütün şeyleri denedim neredeyse olmadı hala olmuyor nasıl kaldırırım bu gmail hesabını. Denediğim şeyler şunlar; talkback ile ilgili konular, android sürümü 6.0.1 e düşürmek ve FRP Bypass

Merhaba. Aynı sorunu yaşıyorum bende güncel bütün şeyleri denedim neredeyse olmadı hala olmuyor nasıl kaldırırım bu gmail hesabını. Denediğim şeyler şunlar; talkback ile ilgili konular, android sürümü 6.0.1 e düşürmek ve FRP Bypass
Nerede sorun yaşıyorsunuz ?

FRP Bypass kitini denedim ekrana bildirim vs. düşmüyor. talkback te yapılanları denemeye çalıştım yardım geri bildirim bölümleri yok android sürümü de düşürdüm ama çıkmıyor.

Yukarıda anlattığım yöntem android 7 de sorunsuz çalışıyor . EasySamsungFRP programı ile önce driver yükleyin , launch browser event yazısı geldiğinde ekranınıza bildirim düşecektir . Eğer youtube sürümü hatası alırsanız factory reset atıp telefonu wifiye değil başka telefondan paylaştığınız internete bağlayın düzelecektir .

FRP Bypass kitini denedim ekrana bildirim vs. düşmüyor. talkback te yapılanları denemeye çalıştım yardım geri bildirim bölümleri yok android sürümü de düşürdüm ama çıkmıyor.
ustam bu yazılımı yükle sonar wifi paralo girme yerine şlifre gir şifreyi göster de kaopayala wep seçenegine gir dosyalardan google 6 manger yükle ss karttan sonra ouikmakaer yükle işlem tamam sonrasını bilirsin bu işlem defalarca denenmiş bi yöntem bizzat
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

G610FDDU1AQG2_G610FOJV1AQG2_TUR.zip bu

ustam bu yazılımı yükle sonar wifi paralo girme yerine şlifre gir şifreyi göster de kaopayala wep seçenegine gir dosyalardan google 6 manger yükle ss karttan sonra ouikmakaer yükle işlem tamam sonrasını bilirsin bu işlem defalarca denenmiş bi yöntem bizzat
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

G610FDDU1AQG2_G610FOJV1AQG2_TUR.zip bu
"isteğiniz güvenlik nedeniyle reddedildi" Uyarısı aldım indiremiyorum hiçbir şeyi @werwe312 dediği yöntemi denicem şimdide.

@werwe312 @YuSuF02 @ensar07 teşekkür ediyorum hepinize. Güvenlik kısmını başka tarayıcıya girmeye çalıştım yani arama yerine direk chrome yazınca uygulamayı gördüm oradan devam edince her şeyi indirebildim. Şuan tamamen sorunsuz çalışıyor her şey sağolun.

Geri
Üst Alt