Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7 Z3X FRP Reset ( Çözümü )

g920t üzerinden reset react ee yapıp deneyin. olamzsa en kötü ihtimal 6.0.1 sürümünde düşürüp yine g920t üzerinden deneyin.
G610FDDU1BQI2_G610FODD1BQH9 bu serideki romla adnanmirsad56 gosterdiği yontemle 2 dakkada oluyor bu romda sitede var bende burdan ındırıp yapmıstım

g920t üzerinden reset react ee yapıp deneyin. olamzsa en kötü ihtimal 6.0.1 sürümünde düşürüp yine g920t üzerinden deneyin.
4 kere denedim 7.0 da denedim.
6.01 de denedim hiç birinde olmadı combination ile adb actım full yazılım da csc csc seçtim yine acmadı

Tüm mevzuları deneyip işlem alamayıp combination Talkback 7.0 6.0.1 Vs hiç biri olmadı :)
manuel denendim yardım dan tüm baglantılar reddedildi hepsi kapatılmış sayfalar kapatılmış bağlantı yok :)
@adnanmirsad56 G610FDDU1BQI2_ yazılımını indiriyoruz. ustamınız dediği gibi. ?
Daha sonra Download mode alıp ,N920C Reset Frp React EE yaıpıyoruz yazılım çöküyor Resetleyin cihazı
SmartSwitch modunda gelecek Tekrar N920C Reset Frp React EE yaıpıyoruz VE cihaz Direk açılıyor Teşekkür ederiz ustam saygılar cümletten
kaç saattir uğrastık ama doğru yazılımı bulmak mesele :) 3 tane yazılım vardı bilgisayarım da hepsini denedim combination ile hepsi denenmiş yazılımlardı ama her cihaza uymuyor işte :) Ustalarımızı dikkate alalım doğru yazılımı bulalım :) Hayırlı aksamlar sağlıklı günlere inşAllah...

Moderatör tarafında düzenlendi:
manuel olarak çok basit bu cihazlar sadece biraz araştırmak gerek

manuel denendim yardım dan tüm baglantılar reddedildi hepsi kapatılmış sayfalar kapatılmış bağlantı yok :)
dostum j7 prime ler o şekil olmuyor ben sana kısaca anlatayım :)
sim yuvasını çıkartıp pin kodu olan bi sim kart tak cihaza pin kodu isteyince sim yuvasını iğneyle dışarı ittiğin gibi power tuşuna bas ekranı kapat ardından ekranı aç ekranı açtığında samsung normal ekranıysa buraya kadar başarılı sonra ekranda google oturum açılmamış tarzı bi uyarı oluyordu onu hafif aşşa çekiyorsunuz ve bildirim ayarları diyip uygulamlar youtube hizmet şartları devamınıda az çok biliyorsunuzdur manuel olarak şu anada kadar kıramadığım hiç cihaz olmadı ama yeri geldi kimi cihazla 1 gün uğraştım :) şimdi gelince en fazla 30dk mı alıyor cihazlar j7 prime lar 10dk da oluyor bazıları güvenlik yamasından dolayı olmuyor sürüm düşürüp deneyin

Geri
Üst Alt