Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1.0 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan compi569
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Android 8.1.0 oreo. Ayrıca sizin verdiğiniz j7 için olan boot dosyasını odinle yükledim. ilkbaşta cihazı yedeklemeyi unuttum. şimdi sıfırlama ekranı ile karşılaşıyorum. içindeki verileri sıfırlamadan cihazı nasıl açarım
Original boot.img yükleyerek açarsanız.

Not Bu Octo'nun c***k Versiyonları Var Ama Hem Verilerinize Hem Cihazınıza Zarar Verebilir Çünkü c***k Kısıtlı İşlem Yapıyor Aksi Taktirde Yazılım Atılma Esnasından Emmc Yanlış Komut Verirse Program Cihaz Emmc'yle Bağlantısını Keser Ve Jtag Yapılmak Zorunda Kalır Ve Buda Riskli Bir Şey Çünkü Çip Bozulursa Cihazın Donanımlarına Diğer Çiplerde Zarar Görür.
Güvenliğiniz İçin Hiç Bir Zaman c***k Kullanmayınız.
https://gsmturkey.net/threads/w3x-nedir-nasıl-kullanılır.4044/
bu dedikleriniz sadece program mı oluyor ? cihaz mıdır ?

Evet Cihaz Teknik Bir Cihaz Aksi Taktirde Yanlış Kullanımda Telefon Bir Daha Kullanılmaz Halle Gelebilir Ve Bundan Gsm Türkiye Ekibi Sorumlu Değildir.
Teşekkürler. Peki hangi programı önerirsiniz ? Bütün telefonlara olan, Cihaz veya program fark etmiyor. her işi görecek ama ucuz olandan, Birde kredi gerekiyormuş her kullanımda , Peki bunun sınırsızı yokmudur ? Bir defa ödemesini yapıp devamlı kullanmak gibi.

Teşekkürler. Peki hangi programı önerirsiniz ? Bütün telefonlara olan, Cihaz veya program fark etmiyor. her işi görecek ama ucuz olandan, Birde kredi gerekiyormuş her kullanımda , Peki bunun sınırsızı yokmudur ? Bir defa ödemesini yapıp devamlı kullanmak gibi.
Hocam Şöyle Bir Şey Var Tavsiye - Super Tool - Ücretsiz
Samsung Sürücülerini Kurun Ve Programı Rar'dan Çıkartın Ve Service Tool Bölümünden Modeli Seçip Orjinal İmeinozi Girin Dll Hatası Verirse Kendiniz Googleden Dllyi bulup Programın Kendi Klasörüne Atıp Programı Yeniden Başlatıp İmei Repair Yapın.

NOT Telefonu Root'layın Twrp Veya CF Root Odin Gibi Araçlarla Root Atın Ve Sorunsuz Bir Şekilde Root Atılır Ve Repair İşlemi Biter.

Hocam Şöyle Bir Şey Var Tavsiye - Super Tool - Ücretsiz
Samsung Sürücülerini Kurun Ve Programı Rar'dan Çıkartın Ve Service Tool Bölümünden Modeli Seçip Orjinal İmeinozi Girin Dll Hatası Verirse Kendiniz Googleden Dllyi bulup Programın Kendi Klasörüne Atıp Programı Yeniden Başlatıp İmei Repair Yapın.

NOT Telefonu Root'layın Twrp Veya CF Root Odin Gibi Araçlarla Root Atın Ve Sorunsuz Bir Şekilde Root Atılır Ve Repair İşlemi Biter.

Bunda olmuyor, bu sadece repair yapıyor. Benim istediğim imei noyu değiştirmek. Yani istediğim bir imei noyu yazmak.
Samsung tool pro'da olmuyor. android sürümüm 8.1.0 oreo

Bunda olmuyor, bu sadece repair yapıyor. Benim istediğim imei noyu değiştirmek. Yani istediğim bir imei noyu yazmak.
Tm Hocam Aynı Şey Service Tool Yada Service Repair Bölümünden Yapabilirsiniz.

Ve IMEI Değiştirmek Yasal Değil Lütfen Forumda Yazdıklarımıza Dikkat Edelim Yoksa Aksi Taktirde Sitede Yasaklana Bilirsiniz.
Saygılarımla Who Am I.

Merhaba, bu konu yasak mı bilmiyorum , azönce açtığım konu kaybolmuş. Orjinal j7 imei nasıl atabilirim, telefonun imei si kapandı.
Hocam Eyer Olmuyor Diyorsanızsa Sürümü 7 Ye Düşürün ve Root Atıp Super Tool'u Kullanın Çünkü Aynı Sorun Banada Geldi Ve Bu Şekil Halletim Her Hangi Bir Gelişmeden Beni Haberdar Ederseniz Sevinirim.

Tm Hocam Aynı Şey Service Tool Yada Service Repair Bölümünden Yapabilirsiniz.
Ve IMEI Değiştirmek Yasal Değil Lütfen Forumda Yazdıklarımıza Dikkat Edelim Yoksa Aksi Taktirde Sitede Yasaklana Bilirsiniz.
Saygılarımla Who Am I.
Hocam Eyer Olmuyor Diyorsanızsa Sürümü 7 Ye Düşürün ve Root Atıp Super Tool'u Kullanın Çünkü Aynı Sorun Banada Geldi Ve Bu Şekil Halletim Her Hangi Bir Gelişmeden Beni Haberdar Ederseniz Sevinirim.
Yasak olduğunu bilmiyordum. Her dediğini yaptım, sürümü 7 ye düşürdüm, super tool aracını kullandım , nasıl olduysa bilmiyorum , telefon şimdi unlock oldu, Sim lock yani, Sim ağ kilidi moduna girdi , saatlerdir uğraşıyorum düzeltemedim, lütfen yardımcı olurmusun.

Yasak olduğunu bilmiyordum. Her dediğini yaptım, sürümü 7 ye düşürdüm, super tool aracını kullandım , nasıl olduysa bilmiyorum , telefon şimdi unlock oldu, Sim lock yani, Sim ağ kilidi moduna girdi , saatlerdir uğraşıyorum düzeltemedim, lütfen yardımcı olurmusun.
Dostum Ekran Görüntüsünü Atabilirmisin

gece saat 4 den beridir bu sorunu çözmeye çalışıyorum.
indir.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt