FRP Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1 FRP Reset İşlemi

ysfakc

Üye
Merhaba aşağıdaki linkten videoyu indirin ve işlemleri uygulayın.

BURADA

DENENEN MODELLER

G570F
G610F
J730F
J810F

WhatsApp Image 2019-02-02 at 17.29.15.jpeg

Hocam Talkback Ayarlarına Giriyorum Yardım ve Geri Bildirim Yok
Hocam ben bu video ile sorunu çözdüm sayet yeni bir guncelleme ile açığı kapatmışlar ise diger tecrübeli ustalarım size yardımcı olacaktır. @silivriserdar abim bir bakarmisin? En kotu kombınasyon ve yazılım ile çözülür. Ya da cihazi 6 ya düşürüp deneyin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Recovery ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
Aynı sorunu yaşıyorum COMBİNATİON dosyası yükledim hata ayıklamayı ve hesap makinesinden *#0808# yi yaptım daha sonra 4 dosyalı Android 6.0.1 yüklemeyi yaptım. lakin hala google hesabı soruyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20190321_135150.jpg
    IMG_20190321_135150.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20190321_135300.jpg
    IMG_20190321_135300.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 53
Aynı sorunu yaşıyorum COMBİNATİON dosyası yükledim hata ayıklamayı ve hesap makinesinden *#0808# yi yaptım daha sonra 4 dosyalı Android 6.0.1 yüklemeyi yaptım. lakin hala google hesabı soruyor.
Yazılım Yüklerken CSC Yerine Home CSC Sec Yükle

Direk olarak açılmaz zaten adb açıldıktan sonra frp tool ile frp kaldıracaksınız. Elinizde Z3X yada box yok ise bu işi yapan araçlar var bulmaz iseniz link atarım

Önce kombinasyon yukle adb ac sonra huseyın ustanın dediği gibi yazılımı yükle ardından direk acılmaz ise adb acık vaziyette olacak sonra frp kırma aracları var onlarla kır

Önce kombinasyon yukle adb ac sonra huseyın ustanın dediği gibi yazılımı yükle ardından direk acılmaz ise adb acık vaziyette olacak sonra frp kırma aracları var onlarla kır
box ilemi ?

Geçmiş olsun hocam

hocam farklı bi j7 prime telefonda aynı şekil combination + yazılım yaptım herşey kuruldu lakin bu dosyadaki frp tool işe yaramadı offline gösteriyor bi el atabilir misin ?

hocam farklı bi j7 prime telefonda aynı şekil combination + yazılım yaptım herşey kuruldu lakin bu dosyadaki frp tool işe yaramadı offline gösteriyor bi el atabilir misin ?
Adb yi aktf olmamış o zaman. Tekrar deneyin. Ama csc olayını atlamayin

Her cihazda böyle combination ile uğraşcaz sanırım şu aylık 100 liraya olan w3x box ı almak şart oldu gibi
Ben normal z3x box pro aldım tek başına bi işe yaramıyor eski cihazlarda işlem yapabiliyor ancak en iyisi w3x box

Konuya benimde katkım olsun Android sürümünü 8 den 7 ye düşürünce otomatikman frp klidi kalkıyor

Geri
Üst Alt